2410
2553
عنوان

با نامزدم دعوام شد+شات چت

9807 بازدید | 110 پست

۱۰ ماهه عقدیم ۲ ماه دیگه عروسیمونه.دیشب الکی بهش گفتم زن محبت نبینه ممکنه سمت خیلی ادما کشیده شه...اونم شروع کرد پررو بازی که اره برو سمت اونایی که دلت میخواد...یه دوست داشت قبل ازدواجش همه کار کرده همه کار اما با ما نامزد کرد و همه میگن خیلی عاشقشه و من حسرت اونارو میخورم واقعا...شوهرمم میگه بخاطر گاف هایی که داده بهش محبت میکنه چون دختره در هر صورت کنارشه و قبولش کرده...شوهره من سیگاری نیس اما ۲ بار از رو عصبانیت پیشم کشیده یه بارم تو عروسی پسر عموش یه پیک عرق خورد...فقط خواستم بترسونمش که موفق شدم ولی رابطمون بدجور شکراب شد منم نرفتم خونه خواهرش اینم بگم تازه از سر کار اومده بود...خسته شدم اصلا تفاهم نداریم

همیشه تو زندگیم نگران چیزهایی بودم که ۹۹% اتفاق نیوفتادن  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

چرا انقدر تند رفتین😐😐زندگی مگه بچه بازیه

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

دختر خوب نمیخوایش مثل ادم جدا شو...تهمت نزن ابرو نبر ..

هرچی باشه ابرو داره کاری نکن یکی مثل خودت نصیبت بشه

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته
2706