2737
2734
عنوان

خانومایی ک زایمان طبیعی کردین اذیت نمیشین موقع ....

| مشاهده متن کامل بحث + 886 بازدید | 54 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی به تعداد رابطه هم داره.بعد نه ماه هنوز روون نشده بود. الان یک ماهه خوب شده هر شب رابطه داریم.ب ...

ووااااایییی دختر ته دلمو خالی نکن😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

ما خیییلی کم رابطه داریم اونم به زور من چون میخوام شوهرم به زور ماهی یکبار بخواد منم که اصرار میکنم ولی نهایتا هفته ای یکبار روزای اول عروسی چند روز یکبار بود میتونم بگم توی این یکماه نهایتا ده بار رابطه داشتیم😏😔

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2728
ووااااایییی دختر ته دلمو خالی نکن😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 ما خیییلی کم رابطه داریم اونم به زور من چ ...

عزیزم نگران نباش.از ژل لوبریکانت استفاده کن خیلی خوبه.

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2738
من تعجب میکنم اونایی که میگن توی عقد رابطه داشتن اخه چجوری رابطه داشتین من که یکماهه خونخ خودمم انقد ...

😂😂

خوب شخص تا شخص فرق میکنه عزیزم 

بخدا من خانم هستم آقا نیستم فقط میخاستم امیدوار باشم☺☺☺

من بعد 8 سال هنوزم درد دارم😑

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد.                                                 نهایت فرومایگیست اگر رفتار آدمی منحصر به ترس از تنبیه یا امید به پاداش باشد.                                      لطف کنید اگه تونستید برای حاجتم یک صلوات بفرستید ممنونم🙏
2706