2726

سلام خانوما من الان چهار ماهه زایمان کردم اصلا موقع رابطه افتضاح درد دارم خیلی بده شوهرمم عصبی میشه😐 این درده طبیعیه یا دکتری چیزی برم بخدا کلافه شدم ..

من یه خانوم ۳۰ سالم با دوتا بچه میشه برای زندگیم صلوات بفرستی 

برو دکتر عزیزم من دردم همون دو سه بار اول رابطه بود 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

من زایمان نکردم تازه عروسی کردم یکماهه منم درد دارم افتضاح امروز میخوام برم بهداشت اگه مشکلم جدی باشه برم دکتر زنان

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من زایمان نکردم تازه عروسی کردم یکماهه منم درد دارم افتضاح امروز میخوام برم بهداشت اگه مشکلم جدی باش ...

وای منم همینجوری بودم

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
ياد خودم افتادم،خيلي بده

چیکار کردی خوب شدی؟😢😢😢 بخدا خسته شدم دیگه بریدم 

داروی خاصی داره ؟ علت درد چیه اخه ؟؟ یه عالمه ژل میزنیم انگار نه انگار

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
وای منم همینجوری بودم

توروخدا بگو چیکار کردی خوب شدی خسته شدم دیگه اه😢😢😢😢😢😢😢

نه نوعروسی حل میشه شاید مقدمه هاتو باید روش کار کنی

مقدمه هم خوب انجام میدیم کلی هم ژل میزنیم یکماه شده دیگه میمیرم از درد اصلا از روز اول تا الان فرقی نکردم😢😢😢😢😢😢😢

توروخدا بگو چیکار کردی خوب شدی خسته شدم دیگه اه😢😢😢😢😢😢😢

هیچی عزیزم بهداشت هم رفتم.من خونریزی داشتم تا هفت روز گفت طبیعیه.شمام برو بخاطر تنگیه که درد میکشی

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

من تو بارداری این مشکلو داشتم واژنم ب شدت خشک و بسته شده بود😑

سزارین شدم بعد زایمان خوب شدم

خدایا تو به من صبوری اموختی و توکل به تو چه زیباست! ممنونم ازت که مثل همیشه دعاهامو بی جواب نذاشتی. کوچولومو حفظ کن با قدرت بی نهایتت که قوی تر از تو کسی رو نمیشناسم! و بعد از ۹ ماه...خدا رو شکر که توی بغلم اومد و حس شیرین مادر بودن رو تجربه کردم.
2706