2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قرص مترو نیدازول عالیه هااااا 

سه بار در روز هر 8ساعت 

بعدشم همش خشک باشه لباس زیرت ک محیط باز مساعد نشه واسه تکرار مریضیت

عزیزم وقتی میبینی بحثت با کسی ب جایی نمیرسه بگو حق با شماست هم اون طرف اروم میشه هم اعصابتو از دستش نجات دادی ،احترامتم نگه داشتی   
2728

شیاف واژینال فیتو واژکس عالیه عالی هر چی باشه خوب میکنه قارچ میکروب عفونت.....گیاهی هستش بگیر استفاده کن بعدش به جون من دعا کن چون گیاهیه هیچ عوارضی نداره

روز قیامت خدا پشت میزش نشسته نامه عمل منو میبینه عینکشو درمیاره یکم چشاشو میمالونه میگه بیا بغلم توف به این سرنوشتی که تو داشتی😢😞😞
2738

من داروی ماریانا استفاده میکنم خیلیم راضیم.از تو کانال سفارش دادم.اینجام تبلیغشو زیاد کردن.ی خانومی هم عفونت داشت بهش گفتم فکرکرد بازاریابم جواب نداد😐ب من چه خوبیم نیومده

خاله های مهربون،برای سلامتی نی نی کوچولوم یه صلوات میفرستین؟😍

پونه بگیر دم کن روزی چند تا لیوان بخور عالیه سه چهار روزه خوب میشی

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

جوش شیرین و آب قاطی کن با اپلیکاتو تو دستشویی معذرت میخوام بریز تو واژنت من اینکار رو کردم خوب شدم و دمنوش پونه کوهی و آویشن هم خیلی خوبه 

من شنیدم عفونت اینقدر زیاد شدهبخاطر نوار بهداشتی ها هست که از مواد خوبی استفاده نمیش کسی راهکاری داره برای جایگزینش

ممنون بچه ها بخدا من اگه الان تاپیک زده بودم چنگ زدم موهای جاریمو کندم هزار نفر میریخت تو تاپیک الان ...

من هشت ماه عفونت داشتم خوب نشدم ولی یک هفته هر شب ب مدت بیست دقیقه عنبر نسا بسوزون بشبن روی دودش طوری که دودش بره سمت واژنت ی دامن بلنو بپوش و مثل مرغی که میشینه رو تخمش تو هم بشبن بالا یرش که حتما دودش بره سمت واژنت.برای من که جواب داد.بعد هم چیزای شیرین اصلا نخور و قندت رو تا جایی که میتونی بیار پایین.

من 6ماه هفته ای یه دونه فلوکونازول خوردم بعد مدتها درگیری خوب شدم، تقریبا 5ماه گذشته از مصرف آخرین قرص وبرنگشته، توتاپیکها یاد گرفتم تجویز نی نی سایته

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
2706