2733
2734
جوش شیرین و آب قاطی کن با اپلیکاتو تو دستشویی معذرت میخوام بریز تو واژنت من اینکار رو کردم خوب شدم و ...

نسبت اب و جوش شیرین چقدر باشه 

نمیسوزونه .من چند بار شنیدم اینو ترسیدم 

اگه خوبه اینبار این کارو کنم ...

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نسبت اب و جوش شیرین چقدر باشه  نمیسوزونه .من چند بار شنیدم اینو ترسیدم  اگه خوبه اینبار ...

من یه فنجون آب با یه قاشق چایخوری جوش شیرین قاطی کردم 

سوزش نداشتم نمی دونم برای هرکس شاید متفاوت باشه اگه نگرانی بشین تو محلول آب و جوش شیرین 

2731
آره وافعا من تا مواد قندی می خورم خارش میگیرم خیلی تو درمان قارچ مهمه این موضوع

ن قند بالا مانع درمان عفونت میشه تاثیر دارو و قرص رو هم از بین میبره.منم وقتی قندمو کنترل کردم خیلی نتیجه داد.خودتو تمیز نگه دار شرت نخی بپوش و هر روز عوض کن.عفونت منو نابود کرد البته من واژینال و قرص فلوکونازول هم دکتر داد ولی بنظرم تاثیر عنبر نسا بود خیلی طبیعتش گرمه اگه باردار باشی استفاده کتی بچت سقط میشه.بعد هم سیر و ماست رو بذار تو برنامه غذاییت

شاید بگی چه روش مسخره ای اما واقعا من نتیجه گرفتم از تولد بچه ام تا ۶ سالگیش مدام خوب عفونت میگرفتم میرفتم دکتر دیگه همه دارویی مصرف کردم امافقط عنبر نسارا جواب داد ذغال روی گاز بذار داغ که شد بذارش توی یه اسفند دودکن روش عنبر نسارا بریز و بدون لباس زیر دود بده تا یک هفته هرشب اینکار را بکن بعدش حمام نرو البته بوی دود میگیری باید تحمل کنی میتونی لباست را عوض کنی که کمتر بو اذیتت کنه اما حمام تا دوساعت لعد نباید بری این راه جواب میده لباس زیر نخی و همیشه خشک باشه از صابون و شوینده برای واژن استفاده نکن 

تو با خدای خود انداز کار و دلخوشدار که رحم اگر نکند مدعی خدا بکند
2740

من دو هفتست گل ختمی و بومادران و بابونه از هر کدوم دو سی سی دم کردم برای کیست خوردم . هنوز زوده سونو بدم ببینم بهتره یا نه اما ترشحاتی که داشتم همه خوب شده و انقباضات رحمم و درد ها از بین رفته

جز عشق که اسباب سرافرازی بود هر چه دیدم و‌شنیدم همه اش بازی بود
من یه فنجون آب با یه قاشق چایخوری جوش شیرین قاطی کردم  سوزش نداشتم نمی دونم برای هرکس شاید متف ...

ممنونم ازت عزیزم🌼

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

اما فقط با درمانش مشکلت حل نمیشه چیزایی که باعث میشه بوجود بیاد رو از بین ببر. شورتات رو زود به زود بشور  و بزار آفتاب بخوره. همیشه خودت رو خشک نگه دار . از پشت به جلو دستمال نکش میکروب های اونجا رو بیاری روی واژنت. از لباس زیر نخی استفاده کن

هر دارویی بخوری درمان بشی. اینا رو رعایت نکنی برمیگرده

جز عشق که اسباب سرافرازی بود هر چه دیدم و‌شنیدم همه اش بازی بود
ببخشید چطوری استفاده کردید

هیچی عسل فرستادم داخل واژن

همین

عسل طبیعی ها

چاربار اینکارو کردم خوب شد

بزار ی چن ساعتی بمونه بعد دراز بکش ک نریزه بیرون

بعد بشور خودتو

سایه من بالای سرهمتون باشه صلوات  

بچه ها جًفت هم خوبه از عطاری بگیرید یه مستسو بشورید بجوشانید با یه ق چ نمک تو تشت بشینید داخلش هم تنگ کنندس هم عفونت و کامل از بین میبره

من به لطف خدای مهربانم امید دارم که روزی که صلاحشو بدونه دامن منم سبز میکنه خودش وعده داده که پس از هر سختی آسانی هس یروزی اونایی که جلوم دلسوزی کردن پشت سرم خندیدن اونیکه گفت تو هیچ وقت مادرنمیشی همشون میفهمن که اگه خدا بخواد به هر کسی میده و اگه خدا بخواد ازهرکسی میگیره قربون بزرگیت خدا که تو تنها همدم و هم صحبت من و امثال من هسی آخه امثال من خیلی انتظارکشیدن غریب هستن شوهراشونم حتی کنارشون نیست صبح میره شاید شب بیاد ماها دلمون به وجودت خوشه یاالرحم الراحمین ممنون که اگه کسی رو ندارم تو هسی هوامو داری من منتظر سوپرایزقشنگتم به همین زودیا❤️
2706