2737
2734

من 30 بودم دقیق. الان اگر برگردم هیچ وقتاین سن ازدواج نمیکنم. 35 مناسب بود

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

تعداد افراد با این شرایط تو این ساعت از شب کمن قطعا گلم😊😊😊😊😊😊

ان صلاة تنهى عن الفحشاء والمنكر                                       اگه به کسی در حین عصبانیت توهین کردم واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا از ته دل معذرت میخام...هیچی تو دلم نیست فقط زود عصبانی میشم....شرمنده😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

من هر کی دیدم بالای ۳۰ ازدواج کرده خوشبخت شده و کیس خوب نصیبش شده. چون کیس یه دختر بالای سی سال معمولا یه مرد حدودای چهل میشه که از نظر رفتاری به پختگی رسیده کار و شغل و درامدشم خوب شده و هر دو طرف میدونن چی میخوان و از روی احساسات هورمونی همدیگه رو انتخاب نکردن.

اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد...
برای بچه دار شدن دیر نمیشه؟! 35 به بالا؟

الان 37 ام. تازه باردار شدم. خوبه دیگه. 

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

فامیل ما الان 35 سالشه تازه نامزد کرده. خیلی با حوصله و آروم تازه داره شروع می کنه جهاز جمع کنه

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2706