2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط دماغ عمل کرده دیگع کجاش عملیه دیگه اون نیوشا ضیغمیه

نیوشا فقط آراییییییش😷

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬

والاا قبل عملم خوشگل بود الانم خوشگل تر شده.خانمای حسودد لطفا ادرس پیچشو بمنم بدید

بعدمم یه خانم همیه باید زیبا و عشوه داشته باشه چه 20 چه 80

مگه 40ساله پیره واقعا متاسفم برای این طرز فکر.البته از نی نی سایت بعید نیس وقتی 20سالگی از وقت ازدواجت گذشته بایدم 40رو بگن پیر

خدایااااا شکرت...
2728
ولی خوب شده ها قبل عملشم خوشگل بود

تا قبل عمل دماغش زیاد خوشگل نبود 

اما الان خوب زاویه دار کردن فک 

دندونهای زیبا و یه دست 

بینی 

حالت چشم و پف پشت پلکش 

والی ماشالله 

ولی زوج خوبین و من دوستشون دارم 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️

زاویه سازی کرده..بینی و لبشم طبیعی نیست..کلی کارهم رو پوستش انجام داده

ولی خوشگله ..واقعا خوشگله 

ایییینهمه آدم جراحی کردن هزار مدل چرا پس اینقد خوشگل نشدن..پایه چهره ش زیبایت

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2738
چه ربطی به سن داره  چون شاد و سرحاله بهش میگی پیری؟ من از ایشون یه پنج شش سالی کوچیکترم صدبرا ...

شما چرا به خودت گرفتی مگه به شما گفتم پیر!

من خودمم ۳۱ سالمه !

از این دسته از بازیگرایی که با یدونه سریال د دو سه تا فیلم خودش رو جز بازیگران حرفه ای میدونه 

زندگیش هم‌مدیکن بینیش که از اون طریق با همسرش اشنا شد و همسرشم کوبیده و ساخته براش 

و اینستا که هرازگاهی میاد ی اظهار فضل یا حرکتی میزنه

زندگی زیباست چشمی باز کن  
ولی من قبلنش رو بیشتر دوست داشتم تو مسافری از هند قیافه اش خیلی خوشگل بود

تو مسافری از هند بر اساس زمان خودش خوب و قشنگ بود 

ولی الان بنظر من چهراهش باز تر شده و جذاب تر 

اونجا بیشتر حالت معصومانه داشت 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️

از اولشم قشنگ بود قبل ازدواجش .به نطرم یکی از زناییه که خدا همه چیز بهش داده .هم زیباست هم شوهر خوب و پولدار داره 

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .
2706