2737
2739
دیدم و ب نظر من نچراله در هر صورت اگه عملی هم باشه کلا خوشگل بوده از اول فیلمای قدیمیشو ببینین متوج ...

😂😂😂درسته عزیزم من اسمارو اشتباهی گرفتم قاتی کردم فکرکردمـ افسانه بایگان رو میگین

چراکشتیش؟همه اش میگفت هلووشو بدم لیموووشو بدم😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ما جونمونو واسه بچه هامون میذاریم از کجا معلوم شاید نوکر و کلفت و پرستار داشته باشه ما ک بچه کوچیک د ...

من هم بچه کوچیک دارم شاغل هم هستم و پرستار و کلفت ندارم اما به خودم میرسم هر ماه آرایشگاه میرم همیشه موهام رو سشوار میکشم به هیکلم اهمیت میدم اینها ربطی به بچه داشتن و پرستار داشتن نداره به این که چقدر به خودت اهمیت میدی بستگی داره

2740
من هم بچه کوچیک دارم شاغل هم هستم و پرستار و کلفت ندارم اما به خودم میرسم هر ماه آرایشگاه میرم همیشه ...

اره اما اگه شما هم بچت شیطون بلا باشه و فوق العاده  بد قلق چ میکنید

و اینکه من کلا یا درس میخوندم یا تفریح یا سرکار اصلا عادت ب خونه نشینی نداشتم الان بعد ۱ سال نتونستم خودمو با شرایط وفق بدم کلا افسرده شدم و کم حوصله

اره اما اگه شما هم بچت شیطون بلا باشه و فوق العاده  بد قلق چ میکنید و اینکه من کلا یا درس میخو ...

والا انقدر بچه من بدقلقه که همه دلشون به حال من میسوزه 

اتفاقا باید به خودت برسی که از این حالت افسردگی دربیای

سامیه جون شما چطوری برا کاراتون برنامه میریزین؟ 

از روز قبل برنامه های فردا رو تو ذهنم مرتب میکنم و به هر کدومش یه تایمی میدم از صبح تا شب چند تا کار رو تو ذهنم میزارم که انجام بدم اما خیلی هم زیاد نمیزارم که بهش نرسم آرایشگاه رفتن رو میزارم واسع پنجشنبه صبح که شوهرم خونه است پسرم هم خوابه من چون شاغل هم هستم اکثرا پنجشنبه جمعه سه چهار مدل غذا واسه ناهار شوهرم که میخواد ببره درست میکنم شام رو هم یا همون ها رو میخوریم یا یه چیز آسون درست میکنم 

از روز قبل برنامه های فردا رو تو ذهنم مرتب میکنم و به هر کدومش یه تایمی میدم از صبح تا شب چند تا کار ...

من امروز قرار بود تا قبل ظهر دوساعت درس بخونم اما اینقدر میام سراغ گوشی که اصلا یادم میره چیکار دارم 

بعدم که گوشی را میذارم کنار، اینقدر سردرد دارم که اصلا نمیتونم کاری کنم 

این ترم هم پایان نامه دارم، با این روند بدبخت میشم😭