2737
2734
خیلی سخته شوهرم عصبیه تو یه لحظه حال به حال میشه میزنه میشکونه امروز اخرش باهاش دعوا کردم خانوادشم ط ...

عزیزم.متاسفانه خانواده ها منطقی برخورد نمیکنن.فقط طرف بچه خودشونو میگیرن.رفتی خونه بابات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم.متاسفانه خانواده ها منطقی برخورد نمیکنن.فقط طرف بچه خودشونو میگیرن.رفتی خونه بابات

نه خونه خودمم خانوادم شهرستانن جایی ندارم پابرهنه فرار کردم خیابون اینطوری که میزد میشکوند

2731

میخوام سعی کنم به چیزای خوب فکر کنم تا دل شکستم ترمیم پیدا کنه, اما باهیچ فکر مثبتی دلم شاد نمیشه😢 حال خوبی نیست, اونقدر شکستم که روحه مریضم زده به جسمم و فقط بالا میارم

نمیدونم از کی اینقدر ضعیف شدم😢

میدونم خیلی سخته.هیچ التیامی نیست براش.فقط توکل کن و از خدا بخواه خودش دلت و آروم کنه.بچه ات چی شد؟

رحمم باز شد بدنیا اومد ۲۲ هفته

آبان  اومد ولی بدون دخترم😢 برای اینکه ابان باردار باشم یه صلوات میفرستین؟ممنونم.ایشالله همتون حاجت روا بشین💞
2738
نه خونه خودمم خانوادم شهرستانن جایی ندارم پابرهنه فرار کردم خیابون اینطوری که میزد میشکوند

وای عزیزم.دنیا پره گرگه خطرناکه تو خیابونا.برو یه جای امن.از من میشنوی برو پیش پلیس همونجا مشاور هم دارن.هم راهنماییت میکنن.هم خانواده شوهرت فردا حرف در نمیارن معلوم نیست شب کجا بوده.از طرفی مشکل شوهرتم حل میکنن

وای عزیزم.دنیا پره گرگه خطرناکه تو خیابونا.برو یه جای امن.از من میشنوی برو پیش پلیس همونجا مشاور هم ...

بخدا هرکاری میکنم و کردم اما فایده نداشت نمیدونم جادو کردن چی شده اصلا همیشه یه جای کار میلنگه

منم از شوهرم

ازش پرسیدم کادو زایمان برام چی میخری گفت بهش فکر نکردم من اصلا از این چیزا سر در نمیارم

در حالی که تا بحال چندبار مستقیم وغیر مشتقیم در مورد سیسمونی نظر داده که بخرین دیگه

منم بهش گفتم خیلی چیزا رو میدونی همین یکی رو نمیدونی