2733
2739
خیلی سخته کسی نباشه درد دل کنی مثل من تو غربت باشی وقتی دلت گرفته جایی نباشه بری

خیلی سخته..دوست دارم با یکی حرف بزنم پیشم باشه ولی کووو..‌فقط غصه و تنهایی دارم من

آبان  اومد ولی بدون دخترم😢 برای اینکه ابان باردار باشم یه صلوات میفرستین؟ممنونم.ایشالله همتون حاجت روا بشین💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی دلم گرفته هیچ کس ندارم گفتم خانوما بیان حرف بزنیم

منم از خانوادم دورم خیلی دلم گرفته خستم از زندگی چقدر مسخره ست 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2728
سلام.خوبین.منم خیلی دلم گرفته.هیچی زندگی بر وقف مرادم نیست.شرایط زندگیم هر روز بیشتر آزارم میده.دلم ...

مثل منی پس خدا بهمون رحم کن با این سن کمم چه چیزایی که نشنیدم 

2738
منم دلم گرفته بچه من مرد و بچه خواهر شوهرم داره بدنیا میاد 

عزیزم خدا صبرت بده.توکل به خدا کن.بچه خواهرشوهرت که بدنیا اومد سعی کن حتی تو دلتم حسادت نکنی.از خدا بخواه بهت صبر بده.و یه بچه تا غمت کم بشه.هر چند هر بچه ای جای خودشه.و هرگز غم از دست دادن یکیشون التیام پیدا نمیکنه

خیلی واقعا چقدر سخته  ادم از خانوادش دور باشه منکه خیلی زود تو سن کم غریب شدم

اخی خیلی بده 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
عزیزم خدا صبرت بده.توکل به خدا کن.بچه خواهرشوهرت که بدنیا اومد سعی کن حتی تو دلتم حسادت نکنی.از خدا ...

ممنون عزیز دلم..بخدا سر سوزن حسودی نمیکنم ولی دلم واس خودم میسوزه

آبان  اومد ولی بدون دخترم😢 برای اینکه ابان باردار باشم یه صلوات میفرستین؟ممنونم.ایشالله همتون حاجت روا بشین💞