2733
2734
ان شاءالله هرچه زودتر یه خونه نصیبت بشه که به ارامش برسی

ممنون گلم.ولی خانواده شوهرم پسراش و دور خودشون جمع کردن تو یه ساختمون.نمیذارن هر کدوم برن پی زندگیشون.خودم و بچه هام و تو خونه حبس کردم.از بس بچه هاشون همیشه مریضن و پرخاشگر.خودشونم اخلاق ندارن بیرون نمیرم.تو خونه دلمون پوسید.داغون شدم.همه فک میکنن من عادت دارم خیلی بیرون نرم.ولی از دلم خبر ندارن.شوهرمم صبح تا شب بیرونه.از خانوادمم دورم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون گلم.ولی خانواده شوهرم پسراش و دور خودشون جمع کردن تو یه ساختمون.نمیذارن هر کدوم برن پی زندگیشو ...

نه عزیزم نا امید نباش شاید یه چیزی مثل معجزه اتفاق افتاد از خدا بخواه سعی کن تو خونه که هستین شاد باشی تا خودتو بچه ها کمتر اذیت بشن

ممنون گلم.ولی خانواده شوهرم پسراش و دور خودشون جمع کردن تو یه ساختمون.نمیذارن هر کدوم برن پی زندگیشو ...

توکل بخدا خدا کمک کنه مشکلمون حل بشه مثل معجزه

2728
توکل بخدا خدا کمک کنه مشکلمون حل بشه مثل معجزه

من خیلی نا امیدم.فقط بخاطر بچه هام تحمل میکنم.۵ساله خودم و زندانی کردم.اگه بخاطر بچه هام نبود.از مردی که سختیام و میبینه و سکوت میکنه طلاق میگرفتم.مردی که بتونه کاری کنه ولی بخاطر ترس از خونوادش نکنه.میخوام چیکار.احساس میکنم دیگه دوسش ندارم.وقتی از یه چیزی عصبانی میشه مشت میزنه تو در و دیوار.یا پسرم و میزنه.ناراحت میشم.

من خیلی نا امیدم.فقط بخاطر بچه هام تحمل میکنم.۵ساله خودم و زندانی کردم.اگه بخاطر بچه هام نبود.از مرد ...

خدا ازشون نگذره بچه چه گناهی کرده بیچاره بچه هایی که پدراشون اینا شدن

2740
خدا صبرمون بده انشالله بتونیم کنار بیایم منکه دیگه صبرم تموم شد.

بچه داری؟اگه نداری.اول تمام تلاشت و بکن شوهرت و سر عقل بیاری.اگه نشد جدا شو.من پای بچه هام موندم.شوهرمم زیاد بد نیست.بیشتر بخاطر خانوادش و شرایط زندگیمون اذیت میشیم

بچه داری؟اگه نداری.اول تمام تلاشت و بکن شوهرت و سر عقل بیاری.اگه نشد جدا شو.من پای بچه هام موندم.شوه ...

بچه دارم عزیزم اما میگن بازم بیارم اما خودم میدونم فرقی نمیکنه این اخلاقش درس نمسشه

نه عزیزم برگشتم خونه بچه ام دو سالشه دلم میسوزه براش اونم مثل من بی کسه

عزیزم.خدا صبرت بده.مثه من یه مدت سکوت کن.نه عصبانی شو نه هم سریع به روش بخند.فقط سکوت کن.بذار به کاراش فک کنه