2733
2734
عنوان

همکلاسیای دبیرستانم همشون عروسی کردن به جز 4 نفر منم جزو اونام

| مشاهده متن کامل بحث + 1272 بازدید | 86 پست
سلام عزیزم ما ۲۷ نفر بودیم فقط دوتامون موندیم همشون بچه دارن وقتی داشتم متن تو میخوندم خودم و تو .تو ...

نمیدونم خدا واسه ما خوباشو نگه داشته یا کار دنیا برعکسه یا قضیه چیه ...😕

جوری زندگی کن که شب موقع خوابیدن بگی امروز هرکاری از دستم برمیومد انجام 
بخاطر همون همکلاسیا و فامیلای داهاتی که میخوان یه نون خورشون کم بشه آدم احساس مونده بودن میکنه 😕

دست خودته دختر 

من تو سی و دو سالگی تازه نامزد کردم بهم میگن عقد کن میگم نه شناختم هنوز کامل نشده 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا مثل من اشتباه نکن من۲۹سالمه وهنوز اندرخم یک کوچه ام😂😂منم هم بلندپروازبودم هم به همچین پسرایی به عنوان ازدواج فکرنمیکردم هم برا اونایی که مدنظرم بودن غرورداشتم.همه رفتن و من موندم و خودم وخودم😢

2728

توهمین سایت یکی درمیون تاپیکای خیانت میزنن خیلی خوب باشه شوهراشون دست بزن دارن اکثر یاخیانت دیدن یا کتک خوردن یاباخانواره همسرشون مشکل دارن

چرا عبرت نمیگیرید😁

منم مجردم ولی اصلا سختم نیست که چراازدواج نمیکنم به وقتش هرچه پیش آید خوش آید

خونه ی بابا خوبه که 😍

أنــــــــارافضی‌وَافتخــــــر

من ‌و دختر داییم هردو متولد ۶۲هستیم. من ۱۵ساله ازدواج کردم با دوتا بچه. اون هنوز مجردده. والا اون رو میبینم میگم اون موفق تره. درسش رو خوند والان شاغل و مسافرت وتفریح با دوستاش و روحیه شاد و۰۰۰۰۰۰ولی من چی. بشور ؛بپز 

2738
دست خودته دختر  من تو سی و دو سالگی تازه نامزد کردم بهم میگن عقد کن میگم نه شناختم هنوز کامل ن ...

پوووف😧 خب منم میخوام با یه خوبش ازدواج کنم نمیخوام مهر طلاق به پیشونیم بخوره...😖

باورم نمیشه دهه هفتادیا انقد شوهری و ازدواجی باشن.اونم مثلا متولد۷۵

هشتادیا رو نمیگی الان مزدوجن بابا نمونش فامیل درجه یک ماس 😕

جدا امار ٣٢ نفر كلاستون رو داري؟ من به زور ٢ تا دوست داشتم تو كلاس، كه باهم مونديم تا الان، ١ نفر دي ...

نه ما همه باهمیم گروه زدیم قول دادیم همدیگرو گم نکنیم

2706