2737
2739
عنوان

همکلاسیای دبیرستانم همشون عروسی کردن به جز 4 نفر منم جزو اونام

| مشاهده متن کامل بحث + 1272 بازدید | 86 پست

ما۱۹ نفر بودیم ۳ نفر موندیم از این سه نفرم من و دوستم قبول شدیم دانشگاه

شده آیا گله از جان به خدایت بکنی؟اما هی نشود؛هی نشود؛هی نشود...لطفا واسم دعا کنید امید به زندگیم خیلی وقته صفر شده😭با مردم بی غم نتوان گفت غم دل...نه به انتظار کسی...نه انتظار از کسی...به زنده بودنم همین بس که میکشم نفسی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همینجوریم

البته من دنبال کسی نبودم

ولی اول از همه من خاستگار داشتم همه عروس شدن من همچنان خاستگاردارم🤣

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.

هرچیزی به وقتش..منم همسنتم..اما خونوادم میگن هنوز بچه ای

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
2731
منم تنهام بیا بحرفیم

اينم نتيجه ي اين مدل تاپيك زدن

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

خواهر شوهر من ۴۰ سالشه انقدم شوهر شوهر نمیکنه

عزیزم دوستاتو ول کن مگه چند سالته؟

مهم کیفیت ازدواجه نه فقط شوهر داشتن

دعا کن خدا خوبشو بهت بده تو هر سنی باشی هم مهم نیس

تو از کجا میدونی دوستات همه خوشبختن؟؟؟

مطمئن باش بینشون ناراضی هم هست

2738
چی شده که دخترهای ما تو سن بیست و سه سالگی به خاطر ازدواج نکردن به خودشون میگن بدبخت بی کس 🤦‍♀️

بخاطر همون همکلاسیا و فامیلای داهاتی که میخوان یه نون خورشون کم بشه آدم احساس مونده بودن میکنه 😕

جوری زندگی کن که شب موقع خوابیدن بگی امروز هرکاری از دستم برمیومد انجام 
بابا شوهر چیز خاصی همه دنبالشن ها خالا شوهر کنی دنبال راه های طلاقی

مثل من😂😂😂

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2706