2703
2553

32 نفر بودیم تو کلاس الان اکثرشون بچه دارن تازه من دانشگاه رفتشونم😕 بعد الان همه میان میپرسن چنسالته تا بگم 23 همتون میخندین میگین تو که سنی نداری ولی من از خیلیاشون خوشگلتر و خوش هیکلتر و تو درسام و این حرفا زرنگتر و خوش پوشتر بودم از همون موقه ام دنبال پسرای خیلی خفن و پولدار شهر بودم تا همین الان البته هیچوقت دوس پسر نداشتم و انقدر مغرور بودم به همون پسر پولدارام نگاه نمیکردم و حسابشون نمیکردم میگم نکنه خدا به خاطر همین بلند پروازیم خدا گذاشته تو کاسم میگه برو حالشو ببر یه حمالم برات نمیفرستم چه برسه به پولدار 😏؟!؟!!!

جوری زندگی کن که شب موقع خوابیدن بگی امروز هرکاری از دستم برمیومد انجام 

خخخخ منم همينطور

ولى شوهراشونو ميبينم ميگم طبيعيه من به همچين پسرايى نگاهم نميكنم

خدايا به من كمك كن حالا كه دستم رو گرفتى، من در مسير شرافت و انسانيت گام بردارم، مسئوليت سختى به من سپردى به من كمك كن دستگير بنده هات باشم ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خب اونا عجله داشتن شما نرمالی

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2714

نخیر گلم آخرش...نسبت به توقعت و لیاقتت یه پسرتوپ تور میکنی دهن همه وامیمو..دیدم که میگم😄👍🏻

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
خخخخ منم همينطور ولى شوهراشونو ميبينم ميگم طبيعيه من به همچين پسرايى نگاهم نميكنم

آره بخدا😩

جوری زندگی کن که شب موقع خوابیدن بگی امروز هرکاری از دستم برمیومد انجام 

چی شده که دخترهای ما تو سن بیست و سه سالگی به خاطر ازدواج نکردن به خودشون میگن بدبخت بی کس 🤦‍♀️

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2706