2737
2734
عنوان

بیاید فنچ کوچولومون رو ببینید +عکس نی نی😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 2552 بازدید | 97 پست
دکترا رو ولش کن وسیله ان اونه اصلی خداست دکترا البته همینطوری ان خیلی تو دل ادمو خالی میکنن

خدا كنه خوب بشه چهار ماهه نميدونم چيكار كنم خدايا خودت شفاش بده بيارمش خونه خيلي زجر كشيد 😔

ممنونم عزيزم

کسانی که می رقصند.....دیوانه به نظر می آیند.....!!!نزد کسانی که موسیقی را نمی شنوند...!!!
ان شالله دكترا كه ميگن نميدونيم خوب ميشه يا نه  اما من توكلم به خداس اون بخواد يه روزه شفا پيد ...

خدا یکیو مث من نمیده حتی از خودمون تا برم بیفتم دنبال جنین اهدایی . یکی رو مث شما میده اینجوری   قربون حکمتش برم .. انشالله هممون عاقبت بخیر بشیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا كنه خوب بشه چهار ماهه نميدونم چيكار كنم خدايا خودت شفاش بده بيارمش خونه خيلي زجر كشيد 😔 ممنونم ...

عزیزم‌انشالله شفاش میده

جوری شده که میخواییم بیاییم نی نی سایت باید با تسبیح بیاییم🤣😂🤣😂
وووی خدا. چقد فنچولیه

اوخی ...سلینمو حامله بودم ...مامانم و خواهرام فنچول صداش میکردن😍

گاه دلسوز است و گاهی سخت میسوزاندم           عشق گاهی مادرست و گاه هم نامادری                                    💕💕💕 
2742
خدا كنه خوب بشه چهار ماهه نميدونم چيكار كنم خدايا خودت شفاش بده بيارمش خونه خيلي زجر كشيد 😔 ممنونم ...

خدا رو قسمش میدیم به علی اصغر شش ماهه انشالله دخترت رو شفا بده . اللهم صل علی محمد و ال محمد . یا حسین 

خدا یکیو مث من نمیده حتی از خودمون تا برم بیفتم دنبال جنین اهدایی . یکی رو مث شما میده اینجوری &nbs ...

عزيزم من يه دختر و پسر سالم دارم ،اين سومي رو باردار شدم نمي دونم چرا اينطور شد 

اصلا هم نمي تونم برم پيشش هر روز دوتا ديگه تو خونن 

اما شوهرم ميره همش منتظره بري ببينيش 

گريه نمي كنه ،دوتا عمل شد ،گلوشو و معده اش و سوراخ كردن برا تنفس و غذا خوردن 

جگرم كباب مي شه مي رم مي بينمش خدا ان شالله شفاش بده 

خدا تو رو هم يه بچه سالم بده 

ختم قران مي گيرم فردا حتما برات دعا مي كنم 

کسانی که می رقصند.....دیوانه به نظر می آیند.....!!!نزد کسانی که موسیقی را نمی شنوند...!!!
ممنونم عزيزم خدا كنه خوب بشه😔 خدا ان شالله به حق اين ماه دامن تو سبز كنه  تو نمازام برات دعا ...

نمی خواهم ، نمی آید مرا باور

تو کاری کن باز آید به این زندگی دیگر

بسی پیغامها، سوگندها دادم

خدا را با شکسته تر دل و با خسته تر خاطر

نهادم دستهای خویش چون زنهاریان بر سر

که زنهار، ای خدا، ای داور ، ای دادار

تو را هم با تو سوگند، آی

مکن ، مپسند این ، مگذار

تو آخر وحشت و اندوه را نشناختی هرگز

و نفشرده است هرگز پنجه بغضی گلویت را

خداوندا ، خداوندا

به هر چه نیک و نیکی ، هرچه اشک گرم و آه سرد

تو کاری کن برگردد به آغوش پدر

دامانِ مادر

همین تنها تو میدانی چه باید کرد

پس از عمری همین یک آرزو ، یک خواست

همین یکبار می خواهم

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
2740
عزيزم من يه دختر و پسر سالم دارم ،اين سومي رو باردار شدم نمي دونم چرا اينطور شد  اصلا هم نمي ت ...

ای خدا    چقد معصومه گناه داره 

قربون دلت بشم چی میکشی الان   

خدا تو دلای شکسته س . انشالله ختم قرانت شفای دخترت باشه

خدا بچه هاتو حفظ کنه برات .ممنونم از لطفت 

مطمئن باش خیر دعات بخودت برمیگرده 

انشالله دعای تو برام بگیره . مرسی یه دنیا ممنونم بابت لطفت

پس بخدا بگو رحمی کنه بخودم و شوهرم یه بچه سالم بهمون بده 

نمی خواهم ، نمی آید مرا باور تو کاری کن باز آید به این زندگی دیگر بسی پیغامها، سوگندها دا ...

با شعرت گريه ام گرفت 😭😭

دخترم چهار ماهش ميشه اما اصلا بغل نگرفتمش

ای خدا     چقد معصومه گناه داره  قربون دلت بشم چی میکشی الان     خدا تو ...

ان شاالله 

خدا خودش شفا دهنده اس ،به همه ما نگاهي بندازه 

دلم روشنه ميشي حتما بهم خبر بده❤️🌺

ان شاالله  خدا خودش شفا دهنده اس ،به همه ما نگاهي بندازه  دلم روشنه ميشي حتما بهم خبر بد ...

قربون دلت . انشالله . چشم یادم باشه حتما خبر میدم چون حافظه خوبی ندارم از بس فکر میکنم

قربون دلت . انشالله . چشم یادم باشه حتما خبر میدم چون حافظه خوبی ندارم از بس فکر میکنم

نميدونم مشكلت چيه عزيز 

اما چيزاي گرم بخور تو حامله شدن تاثير داره ما دارو هاي خاصي داريم كه نزديك نيستم برات مياوردم 

2706