2733
2739
عنوان

با شوهرم قهرم نمیدونم چ واکنشی نشون بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 445 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نرو ولی بگو ارزششو داشت یه خوشحالی کوچیک از زنتو اینجور دریغ کنیو نزاری برم...تا مدتی سر سنگین باش ب ...

دیگه تازه از مشهد اومده اگر میخواست خوش نگذرونه که نمیبرد   دلش میخواد خونه ببینتش 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
2728
2738
 shohare man hich ja nmizare tanha.boro khodaro shokr Kon.hatta khoone pdar madaram

ای وای . خیلی سخته . دلی آخه آدم یا آدم فرق میکنه من تحمل ندارم

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم
برو بگو باشه حالا که تو راضی نیستی نمیرم  با این که اونا الان میگن میخند خوش میگذرونند بااین حا ...

با این نظر بیشتر موافقم

و اینکه         استارتر       یه چیز به این سادگی رو بفهم      دلش برات تنگ شده می خواد پیش ش باشی   یه مدت نبودی پیشش دلش برات تنگ شده
فهمیدن این انقدر سخت ه ؟
جواب محبت رو باید با لجبازی بدی ؟       حالا شاید بد گفته  ولی خودت که می فهمی برای چی داره میگه
برای یه چیزهای الکی بحث درست می کنن بعضی ها که آدم چهارشاخ می مونه

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد

به من میگه اما من اخم میکنم و تو خودم میرم ...بعدش میگه پاشو برو حوصله اخمو تخمتو ندارم منم دست پیش میگیرم میگم اصلا نمیرم ناراحت میکنی بعد میگی برو بعدش به جون خودم میو فته دنبالم اصرار میکنه میگه برو اشتباه کردنمبعدش یه منتی سرش میزارمو میرم.😂😂

به من میگه اما من اخم میکنم و تو خودم میرم ...بعدش میگه پاشو برو حوصله اخمو تخمتو ندارم منم دست پیش ...

عجب زرنگی هستی توو            ولی مشخص ه  شوهرت  دوست داره هاااا      که تحمل اخمت رو هم نداره
خدا برای هم حفظ تون کنه

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
2706