2733
2739
عنوان

دل گرفته ترینم

| مشاهده متن کامل بحث + 174 بازدید | 26 پست
عزیزم تاوقتی خودت اینقد خودتو ذلیل کردی (دورازجونت البته )خداهم هرکاری برات بکنه خودت خرابش میکنی&nb ...

چرا خدا از دلم بیرونش نمیکنه؟یا مه منو به دلش نمیندازه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره خیانت اونجوری نکرده ولی منم خیلی آزادش گذاشته بودم و دختره رو خودم اورده بودم دوستم بود...حالا ا ...

چه بگوییم 

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
2728
واست خیانت کرده همم داری دعا میکنی خوبه والا عوض اینکه اون ناراحت باشه عذاب وجدان داشته باشه بگه گو ...

همینه که ناراحت آدم ضعیفی مثل من که انقدر همسرمو دوست دارم ولی اون نداره واقعا نوبره...از خورم بیزارم

منم توکلم به اون بالایه اگر برام معجزه ای کنه تا اخر عمرم روزی نیست که سجده شکر نبرم

اره عزیزم خدا بزرگه و معجزه برای خدا کاری نداره.از خدا معجزه بخواه

من از معبود یکتایم فقط یک چیزمیخواهم ....نگیردهرگز از قلبم امید استجابت را❤🙏
2740
چرا خدا از دلم بیرونش نمیکنه؟یا مه منو به دلش نمیندازه

چون خودت نمیخوای 

میترسی ازاینکه نباشه 

میترسی ازحسای بعدت 

میترسی ازحرفا

میترسی اگه ترکش کنی پشیمون شی

ولی بخدا داری خودتو گول میزنی 

به خودت بیا این اون زندگی بود که میخواستی؟!این بودرویاهات؟!نمیگم طلاق بگیرچون طلاق حرامترین حلال خداست ولی خب اول تکلیفتو باخودت روشن کن ببین چندچندی باخودت بازندگی وآرزوهات بعد ازطریق یه نفربه گوشش برسون که میخوای طلاق بگیری(الکیا)ببین برای برگردوندنت چیکارمیکنه صبر کن سریع تصمیم طلاق نگیر قوی باش ترساتو دوربریز

امیدوارم هرچی به صلاحته پیش بیادودلت شاد شه

چه هوایی … چه طلوعی!جانم …باید امروز حواسم باشدکه اگر قاصدکی را دیدم آرزوهایم رابدهم تا برساند به خدا …!به خدایی که خودم می‌دانم!به خدایی که دلش پروانه ست …و به مرغان مهاجرهر سال راه را می‌گوید !و به باران گفته ست باغ‌ها تشنه شدند …!و حواسش حتی به دل نازک شب بو هم هست!که مبادا که ترک بردارد …!به خدایی که خودم می‌دانم چه خدایی … جانم …!
همینه که ناراحت آدم ضعیفی مثل من که انقدر همسرمو دوست دارم ولی اون نداره واقعا نوبره...از خورم بیزار ...

ن عزیزم از خودت بیزار نباش 

اونی ک باید از خودش بیزار باشه اون کثافته

تو فقط ب این فک کن ک بهت خیانت کرده و ی فرد خیانتکار ارزشش از دستمال کاغذیم کمتره ن این ک دوسش داشته باشی

تو تمیزی عین دسته گل 

برو سر کار خودتو مشغول کن از یادت ببرش

این خر نشد ی خره دیگه 

ناراحت نباش ایشالا ک تو زندگی بعد اون خوشبخت و موفق بشی گلم

اینم بگم مطمعن باش چوب خدا صدا نداره دیر یا زود جواب کثافت کاریشو میده اونوقتی ک پشیمون شد دیگه خیلی دیر میشه💙

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐