2703
2553
عنوان

دل گرفته ترینم

174 بازدید | 26 پست

شوهرم بهم خیانت کرد و اذیتم میکرد ولی دوسش داشتم  و دارم حالا اومدم خونه بابام اونم خونه باباشه..

اصلا واسش مهم نیستم و دوستم نداره تا کی خودمو گول بزنم که انرژی مثبت داشته باشم...اصلا براش مهم نیستم..هرچی دعا میکنم بی اثره...خدایا چی میشه منو ببینی بخدا من میدونم بنده خوبی نبودی ولی تو که بزرگی تو که مهربونی ..حقه دل من انقدر آشوب باشه؟

دلت میخواد شوهرت که خیانت کرده دوستت داشته باشه ؟

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

واست خیانت کرده همم داری دعا میکنی خوبه والا

عوض اینکه اون ناراحت باشه عذاب وجدان داشته باشه بگه گوه خوردم

اومدی دعا میکنی😑

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2714

چرا امشب همه دلشون گرفتع😔

منم چشام پر اشکه فقد جلو خانواده نمیتونم گریه کنم

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.

عزیزم تاوقتی خودت اینقد خودتو ذلیل کردی (دورازجونت البته )خداهم هرکاری برات بکنه خودت خرابش میکنی 

بهت خیانت کرده دوسش داری؟؟؟؟!!!!!

علاقه ایی بهت نداره دوسش داری؟؟؟!!!!

برای خودت ارزش قائل باش 

رفتنی میره پس هرکاری کنی نمیتونی پابندش کنی

چه هوایی … چه طلوعی!جانم …باید امروز حواسم باشدکه اگر قاصدکی را دیدم آرزوهایم رابدهم تا برساند به خدا …!به خدایی که خودم می‌دانم!به خدایی که دلش پروانه ست …و به مرغان مهاجرهر سال راه را می‌گوید !و به باران گفته ست باغ‌ها تشنه شدند …!و حواسش حتی به دل نازک شب بو هم هست!که مبادا که ترک بردارد …!به خدایی که خودم می‌دانم چه خدایی … جانم …!
دلت میخواد شوهرت که خیانت کرده دوستت داشته باشه ؟

اره خیانت اونجوری نکرده ولی منم خیلی آزادش گذاشته بودم و دختره رو خودم اورده بودم دوستم بود...حالا این ها مهم نیست...جامون عوض شده و اون منو دوست نداره دلم گرفته

2706