2737
2739

پسرم ۴سالشه تو یه ماهگی ختنه اش کردم سنتی، بعد دوسالگی که از مای بیبی گرفتم فهمیدم کج جیش میکنه، بردم پیش دکتری که ختنه اش کرده بود البته بگم دکتر عمومی بود گف باید با دما سنج و پماد سوراخ آلتش و باز کنیم، ولی دلم نیومد چون سوراخش خیلی کوچیک بود و خیلی اذبت میشد، پسر کوچیکه مو که بردم متخصص جراحی ختنه کنه اونم نشون دادم اونموقع سه سال و نیمش بود گف بعد ختنه چسبندگی پیداکرده وباید عمل بشه و مجاری ادرارش باز بشه، خیلی میترسم هنوز دل نکردم که ببرمش و عمل کنن، از اینورم داره بزرگ میشه نمیخام دیر بشه

کسی همچین مشکلی داشته؟؟؟

سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچکس بعید نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم کجی ادرار میتونه از بد ختنه شدن باشه. ولی میتونه بدونه دلیل باشه.پسر منم اینجوری بود بعد از یک ...

این خوب نشده گفتن باید عمل شه و پوست سر الت که مجاری ادرار و تنگ کرده برداشته شه

از عملش میترسم

نه نبردم دکتر نمیدونم والا بهش یاد دادم دست میزاره روش میدتش پایین جیشش اینور اونور نمیریزه

خودتون نگاه کنید سر آلت و مشخصه که سوراخ مجارز ادرارش کوچیکه یا نه طبیعیه

2740

پسر منم همین طوری بود بیست روزش بود ختنه کردیمش بعد دیدم کج جیش می کنه بردم بیمارستان کسری جراح مجاری ادراری گفت باید عمل بشه ولی یه دکتره دیگه گفت نمی خواد عمل تا هفت هشت سالگی وایسا درست نشد عمل کن الان بهتره

سلیمانا از این خرمن فقط یک خوشه میخواهم ز گوشه گوشه دنیا فقط شش گوشه میخواهم 
این خوب نشده گفتن باید عمل شه و پوست سر الت که مجاری ادرار و تنگ کرده برداشته شه از عملش میترسم

عزیزم پیش دوتا دکتر دیگه ببر مطمئن شو بعد عملش کنید. دیگه کاریه که باید انجام بشه نگران نباش اصلا

پسر منم همین طوری بود بیست روزش بود ختنه کردیمش بعد دیدم کج جیش می کنه بردم بیمارستان کسری جراح مجار ...

خداروشکر

پس عجله نکنم