2737
2739
عنوان

مرد بی خیال

76 بازدید | 2 پست

بچم الان 3 هفتست مریضه به شدت  بی حال و حوصله شده همش غر میزنه همش باید بغلم باشه دیروز به شوهرم گفتم بیا ببریمش دکتر بچه رو دیر اومد رفتیم تا دکتر نوبت نمیده گفت فردا بیاد منم یکم تو راه غر زدم به شوهرم اونم اعصبانی شده و گفت باز شروع کردی ال بل کرد منم ناراحت شدم شبش.... میخواست من باهاش حرف نزدم خودم زدم به خواب از قبلم بهش گفته بودم صب زود برو نوبت بگیر بچه ببریم دکتر صبح از لج من ساعت 1 آومده بازم رفتیم تا دکتر رفته منم کلی فهش و بد بیراه کردم حالا اومدم خونه بابام عصری با بابام ببرمش دکتر بچمو گفت عصر خودم میام میبرمش ولی من سر لجشم شده میخوام با بابام ببرمش و گوشیمو خاموش کنم که سراغمو نداشته باشه کارم درسته ایا بخدا خیلی بیخیال هست دیگه حرصم در اومده خستم کرده اعتیادم داره دلم از دستش پره 

سکوت گورستان را می شنوی دنیا ارزش دل شکستن ندارد

بخدا  دیروز با لباس کار شلخته آومده آبروم رفت از شانس گندم خالم و دخترش بودن دکتر اونا هم دیدمون حالا همه جا میگن شوهر من شلختست همش باید حرصش بخورم

سکوت گورستان را می شنوی دنیا ارزش دل شکستن ندارد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘