2733
2739

واسه تنظیم پریود میخوام دزوسپتیو میخوردم بهم نمیساخت  همش حالت تهوع داشتم و سر دلم سنگین بود و بی حال بودم لطفا یه قرص خوب بگین بگیرم 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من برای تنظیم عادتم چند ماه قرص خوردم بهتر که نشد هیچ بدتر شد کلا سیستمم داغون شد دیگه تمیخورم  ...

من یه ماه پریودم حتی بیشتر یه ماه 

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 
2740

روکین

عوارضش خیلی کمتره

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
روکین عوارضش خیلی کمتره

اینایی که دوستان گفتن هم مصرف کردی ؟؟؟ کدومش بهتره؟؟

خارجیه؟؟

بله 

ايرانيش ميشه كنتراسمين و روكين

من ياسمين ديگه گيرم نيومد روكين مصرف ميكنم الان دوره دومه

من پريودم شديد بود هميشه الان چهار ماهه مصرف ميكنم قرص به قدري كم شده خون ريزيم كه به پد احتياجي ندارم 

كم خوني گرفته بودم ديگه