2737
2739
عنوان

قرص ضد بارداری که کمترین عوارض رو داشته باشه چی خوبه ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 143 بازدید | 23 پست
اینایی که دوستان گفتن هم مصرف کردی ؟؟؟ کدومش بهتره؟؟

بله یاسمین و دزوسپتیو و مارولین هم مصرف کردم که همشون بهم میساخت ولی روکین چاقی جزو عوارضش نیست

باهاش مشکلی ندارم

یاسمین و یاز بعد یسال مصرف باعث ایجاد لخته توی خون میشن

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
بله  ايرانيش ميشه كنتراسمين و روكين من ياسمين ديگه گيرم نيومد روكين مصرف ميكنم الان دوره دومه ...

روکین که مصرف میکنی  ایرانیه درسته؟؟؟؟؟ عوارض نداره؟

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خارجیه؟؟؟ 

ایرانی

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
بله یاسمین و دزوسپتیو و مارولین هم مصرف کردم که همشون بهم میساخت ولی روکین چاقی جزو عوارضش نیست باه ...

من یه چی میخوام حالت تهوع نگیرم کدومش خوبه؟؟

من لیمووییی  بودم ولی اون هلوییییی دوست داشت . من واسش دریا بودم ولی اون از این تشت قرمز پلاستیکیا دوست داشت 
من یه چی میخوام حالت تهوع نگیرم کدومش خوبه؟؟

من با هیچکدوم نگرفتم

شما روکین بخر بخور اگه حالت تهوع گرفتی عوضش کن

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2740
من با هیچکدوم نگرفتم شما روکین بخر بخور اگه حالت تهوع گرفتی عوضش کن

ممنون