2737
2739

سلام

قضیه از این قراره که ما یه پیج مشترک باز کزدیم بعد اومدیم فامیلامونو فالو کنیم بدون اینکه بدونن ماییم بعد من یع دوست دارم خیلی ازش میگم،بعد باز کردن پیج برگشت با خنده گفت چه عجب فلانی رو فالو کردی بعد منم حرصم گرفت گفتم اخه اون پیجش pvهست ناشناس فالو نمیکنه مت احمقم از حرص رمز اینستارو دادم و گفتم اگه خیلی کجکاوی بیا این رمز ایتستای من برو عکساشو ببین.😐اونم یه خورده عصبانی شد ولی بعدش دیگه بحث تموم شد 

من یه خواستگاری داشتم خیلی دوسم داشت هنوزم دوسم داره نامزدم بهم گفت که ان فالو کن منم انفالوش کردم ولی اون بیچاره کلا با من کاری نداشت اصلاااااااا ،اون روز اومد به من درخواست داد من باز قبول کردم😕به خدااصلا باهم حرفی نمیزنیم فقط در حد استوری دیدنه،منم چون دیدم تولدشه بهش فقط گفتم تبریک میگم

چون نامزدمم دیده من فالوش کردم رفته پیج من جوابه ساده ی اون که خیلی ممنونم و سین کرده بعد پاکش کرده 😐که من متوجه نشممم😤

بهش گفتم میگه مگه من فضولم برم پیجت ،دستت درد نکنه و فلان.. 

واقعاااا از رفتارش حرصم گرفته الانم قهرم باهاش😔میگه تموم این کارام از رو دوس داشتنه که روت حساسم.. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب نباید تبریک میگفتی ب کسی ک دوست داره

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀

والا شوهرمن بود تركونده بود منو

بروخداروشكركن

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
2740

وا😳😳😳 ببخشيدا ولي واقعا بچه اي 

تو الان نامزد داري و متعهد هستي به يه ادم ديگه حق نداري دور ازچشم اون جايي بپري اولويتت فقط همسرت باشه و تمام كه غير اين باشه بدجور دودش ميره تو چشمت

هر حرفي ، رفتاري ، فكري ، كه انجام بديد و بدونين اگه طرف مقابلتون از دونستن و فهميدن اونكار رنجيده ميشه اسمش خيانته و تمام 

ما عقد کرده نیستیم فقط نامزدیم

به هر حال محرم هم هستيد 

كاري نكن كه اين حركتت تو ذهنش بمونه و بعد ها نسبت بهت بد دل و شكاك بشه 

از الان داري پايه هاي زندگيت رو خيلي بد ميچيني

2706