2737
2734
عنوان

کیاخونه تکونی پاییزه انجام میدن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 382 بازدید | 40 پست
برا ما شوفاژ روشن شد البته روز کولر و شب شوفاژ. خودمونم قاطی کردیم

کجایین😃

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کجایین😃

قزوین

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2728
شاید کمی حساس شدی عزیزم 

نمیدونم یه وضعیته اصلا

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
خدا کمک کنه به هممون من پرده ها و قالی ها رو گذاشتم نی نی که میاد بشورم خونه تره تازه باشه

ان شاالله به دلِ خوش بیاد بغلت😍

من ازتومیپرسم!چندتاسفررفتی؟چندتاکتاب خوندی؟
اره،  نه مثل عید ولی تمیز کردم چند وقت استراحت بودم ولی دیگ  دلو زدم ب دریا

شما باید بیشتر مراقب نی نی جان باشی وقت داری براتمیز کاری😗

2740

منم از امروز شروع کردم سرویس خواب پسرمو جمع کردیم قراره بدیم بره یکی دیگه جاش گرفتیم 

کلی اسباب بازی اضافه از اتاقش جمع کردم😤😤

لباسای پاییزه رو جابه جا کردم کمد اتاق پسرمو اماده ی وسایل مدرسه اش کردم شامپو فرشم زدم 

روتختی رو هم دادم خشک شویی

خوشحال میشم پیجم 
منم کابینتا تمیز شدن پرده ها شستم فرشا رو میدم بشورن تقریبا همه کارای عید منهای دیوار کشیدن

خسته نباشی کدبانو😅

منم از امروز شروع کردم سرویس خواب پسرمو جمع کردیم قراره بدیم بره یکی دیگه جاش گرفتیم  کلی اسبا ...

خسته نباشی من که گردن درد گرفتم