2737
2734
عنوان

کیاخونه تکونی پاییزه انجام میدن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 382 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من امروز تازه پرده هاروشستم وملافه هارو حالا اومدم استراحت

خدا کمک کنه به هممون

من پرده ها و قالی ها رو گذاشتم نی نی که میاد بشورم خونه تره تازه باشه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
من از پاییز متنفرم . ولی همیشه شهریور ماه خونه تکونی میکنم  هفته پیش خونه تکونیم تموم شد.همه ...

آره بعضیا پاییز جونمو دوستش ندارند😞

من ازتومیپرسم!چندتاسفررفتی؟چندتاکتاب خوندی؟

اره،  نه مثل عید ولی تمیز کردم چند وقت استراحت بودم ولی دیگ  دلو زدم ب دریا 

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
چرا؟؟

تازه هم اثاث کشی کردیم

بخدا هر هفته کل خونرو دوده میگیریم

احساس میکنم وسواس شدم

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
2740

من مبلا رو شامپو فرش زدم فرشا و موکتا رودادم قالیشویی پتو و روتختیا رو دادم خشکشویی کف زمین رو سابیدم اشپزخونه رو شستم. سرویس و حمام و سینک رو سابیدم. کارهای فریز نصفش رو انجام دادم .کمد بچه ها رو اماده فصل مدرسه کردم مونده جابجایی لباسا. 

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
حتما نی نی شیطون بلا داری😍😍

نه بابا بچه هام بزرگن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
من مبلا رو شامپو فرش زدم فرشا و موکتا رودادم قالیشویی پتو و روتختیا رو دادم خشکشویی کف زمین رو سابید ...

خوشا به حالت من خیلی عقبم 😅😅

من ازتومیپرسم!چندتاسفررفتی؟چندتاکتاب خوندی؟
ما😩 ما گرد گیری مفصل و تغییر دکور  جمع و جور کردن لباسایی ک اضافن یا وسایلی ک دیگه لازم نداریم ...

برا ما شوفاژ روشن شد البته روز کولر و شب شوفاژ. خودمونم قاطی کردیم

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
خوشا به حالت من خیلی عقبم 😅😅

کلا تو سه چهار روز اکی میشه.نگران نباش.