2737
2734
عنوان

خانومای مهارت بالا وباتجربه درزمینه تب بچه ها😣بیایین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 107 بازدید | 28 پست
اره کله ش داغه داغ میشه واکسنشوچه کنم ببرم بزنم؟؟؟؟

ببر دکتر بهت میگه چی کنی.

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شیر خوب میخوره قبل تر از تب اسهال استفراغ داشته ؟

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
2738
نه بردمش دکتر.مامانم میکه دندون درمیاره حتما😕

برا دندون که زوده اما ممکنه

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
بازسوپی اب سیبی چیزی میخوره فرق میکنه طفلی پسرمن هیچی نمیتونه بخوره فعلا😭😭واکسن چهارماهگی خیلی اذی ...

هیچی نمیخوره فقط چسبیده به من شیر میخوره 

نه واکسن چهارماهگی زیاد نفهمید 

ولی یک سالگیش تب کرد اذیت شد

💕فدای سرت  اگر آنچه میخواستی نشد. اگر چرخ دنیابا چرختو نمیچرخد .تو چایت را بنوش☕روی ایوان خانه مادربزرگت بنشین و با او گپ بزن.میتوانی غرور را کنار بگذاری و عشق زندگیت را به یک شام دونفره دعوت کنی.❤️برای پرنده ها🕊️ دانه بریزی و بعد، از دیدن نوک زدن آنها به دانه های گندم🌾 لذت ببری.میشود دقایقی را برای مادرت ❤️کنار بگذاری و چند لحظه را در آغوش او سپری کنی میبینی که چقدر آرام بخش است.میشود از زندگی لذت برد .میشود از ثانیه ها 🕰️نهایت استفاده را کرد.مگر چقدر عمر میکنیم که بخواهیم آن را هم صرف سروکله زدن با این و آن بکنیم و از شکل راه رفتن همراهمان تا آبی بودن رنگ آسمانو گردی زمین 🌏ایراد بگیریم چه خوب میشد اگر میتوانستیم به زمین و زمان گیر ندهیم و سخت نگیریم.خوب میشد اگر زندگی میکردیم نه فقط نفس  میکشیدیم !😍😊
اره شیرمیخوره.نه اصلاهیچی.یهوتب کردبردم یه دکتری گف سرماخوردگی جزئی داره بعدش شدیدترشدبردم متخصص دوب ...

چیزی نیس عزیزم ب احتمال زیاد حق با مادرتون آبریزش تب  بی قراری از علائم دندون درآوردن بعضی بچه ها حتی گوش درد و گلو درد هم دارن و آب ده نشون مدام آویزان و.... وقتی دکتر بردی دیگه نگران نباش  ان شالله ب سلامتی   این دوره ام رد میشه دندوناش در میاد نگران نباش 

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
چیزی نیس عزیزم ب احتمال زیاد حق با مادرتون آبریزش تب  بی قراری از علائم دندون درآوردن بعضی بچه ...

الان طفلی یه هفته دوتااستامینوفن تموم کرده ازیه طرفی هم فکرواکسنش خفه م کرده وقتش نگذره یوقت