2733
2734
عنوان

نامزد کردم نامزدم فوق العاده گرم مزاجه نمیدونم چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 44754 بازدید | 244 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

شاید به خطر بچه است بعضی از مردا بچه دار میشن استرس میگیرن و این روی طبع جنسیشون اثر میزاره شایدمواق ...

از قبل بچه اينطور شد 

كارش خيليييي زياده از شانس من 

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.
2731
وا خب سوال داشتم دیگه تو گوگل زده بود احتمال داره منم شک افتاد بدلم...

احتمال بارداري نداره ولي نبايد اسپرم تو واژن خالي بشه اخه باعث باز شدن دهانه رحم ميشه

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.
بببین گرمی زیاد هم رو مخه    نمیدونم چرا کسی درک نمیکنه     زنها تو ماه به خاطر ...

درسته عزیزم شما تجربه بیشتری داری نسبت به من. آخه من فقط در دوران نامزدی بودم و از رفتار گرم و پرتوجه خوشم میومد ولی رابطه نداشتیم که درک کنم گاهی مرتب رابطه خواستن هم باعث کلافگی زن میشه

بخدا به خاطر درسم از هیچی کم نذاشتم با خانوادم مشکل داره،نمیره اونجا،مسیرشم زیاده تنها نمیتونم برم

یعنی تو یه شهر نیستید؟ 

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

واقعا خوشبحالت

دوست داری مثل شوهر من باشه😔

مسافرت رفته بودیم با خونواده شوهرم بعد از دو سه روز شوهرم تو اتاق بود من چند دقیقه رفتم پیشش نشستم بعد شبش پدرشوهرم گفت شما دوتا تو اتاق بخوابین

وای شوهرم نمیدونید چیکار کرد که نه باید جدا باشیم به مامانش میگفت تو بیا پیش من بخواب

بیچاره باباشو از خواب بیدار کرد برد پیش خودش

هنوزم یادم میوفته دلم میشکنه

از خواب برگشتم به تنهایی💔