2733
2734
عنوان

بیاین مشورت ! اسم واسه دوقلوهام‌🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 840 بازدید | 90 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فامیلشون چیه متناسب با فامیلیشون بذار

بیات .‌اونش مهم نیست . 

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   
ن ناهمسانن

خوب ناهمسان مگه نميشه هر كدومش داخل يك كيسه جداست

اينشالله به اميد روزي كه بريم خونمون براي  اينكه شوهرم هرچه زودتر راضي به بار كردنمون بشه  واز اينجا بريم برام يك صلوات 
2728
خیلی قشنگن😍

دوقلوشو داریم

خیلی قشنگن😍😍

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2738
دوقلوشو داریم خیلی قشنگن😍😍

اگه بري دكتر دوتاش داخل يك كيسه باشه بهتر ولي هنيسه دوكيسه هست

اينشالله به اميد روزي كه بريم خونمون براي  اينكه شوهرم هرچه زودتر راضي به بار كردنمون بشه  واز اينجا بريم برام يك صلوات 

عطرین قشتگتر از طهوراست. ببخشید ها میدونم پسندیدی خودم بدم میاد اگه اسمی رو قطعی کنم بقیه نظر بدن ولی خب به آینده و با توجه به پسرهایی که دور و برم دیدم فقط جهت یه نظر دوستانه میگم علی عطا خیلی سنگینه و آخرش همه یکیش رو صدا میکنن. به نظرم علی تنها خیلی شیک و با اصالته 

2706