2733
2739
عنوان

دوستای آی وی افی ؛ پنج تا جنین دارم به نظرتون خوبه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 634 بازدید | 105 پست
ان شالله‌ میگیره خدا بخواد میشه عزیزم من یک جنین برام تشکیل شد انتقال دادم مثبت شد ولی متاسفانه ف ...

ای وای عزیزم انشاالله بحق حضرت فاطمه شما هم بزودی بچه دار میشی

لطفا برا سلامتیه مامانم صلوات بفرستین ممنون 
ان شالله‌ میگیره خدا بخواد میشه عزیزم من یک جنین برام تشکیل شد انتقال دادم مثبت شد ولی متاسفانه ف ...

میشه بگی چند تا تخمک داشتی و شوهرت وضعیت اسپرمش چطور بود

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ان شاالله دفع بدی پوچ نمیشه.نگابایه جنین مثبت شده جای امیدواری زیاده.التماس دعا

ایشالله هیچوقت ندونی چیه عزیزم

عزیزم چرا انقدر ناراحتی توکلت بخدا باشه میدونم برا بچه اس نمیدونم چیکار میکنن انشاالله بحق خانم فاطمه ی زهرا خدا برا شما هم یه نی نی خوشگل و سالم بده

لطفا برا سلامتیه مامانم صلوات بفرستین ممنون 
2738
عزیزمممممم.... مشکلت چی بود؟منم تنبلی تخمدان شدیددارم

لوله های رحمم مسدود بود ؛ منی که نه عمل داشتم نه عفونت نه هیچ مشکل دیگه و سنمم کم هست واسه هرکی میگم تعجب میکنه که چرا لوله هام بستست

من تنبلی تخمدان دارم دو ماه قرص خوردم سه تا فولیکول عالی داشتم باردار نشدم.این ماه شوهرم رفت ازمایش دیروز جوابشو بردم پیش دکتر گفت تعدادش خییییلی کمه یعنی نداره تقریبا تحرکم نداره 😭😭😭😭 خدایا

من دیگه مامان نمیشم

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢
لوله های رحمم مسدود بود ؛ منی که نه عمل داشتم نه عفونت نه هیچ مشکل دیگه و سنمم کم هست واسه هرکی میگم ...

خب مکه عکس رنگی ننداختی

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
میشه بگی چند تا تخمک داشتی و شوهرت وضعیت اسپرمش چطور بود

من ۱۱ تا فولیکول داشتم

که بعد انتقال بهم گفتن یک جنین داشتی انتقال دادیم ۳ روز بعد پانکچر انتقال دادم

بعد پرسیدم چرا ۱ جنین گفتن چون تخمکات بی کیفیت بودن جنین تشکیل نشد

حالا احتمالا میخوام برم تهران پیش پاکروش بیینم چی میگه

شوهرمم مورفولوژی و تحرکش مشکل داره

💔
2706