2737
2734
عنوان

دوستای آی وی افی ؛ پنج تا جنین دارم به نظرتون خوبه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 634 بازدید | 105 پست
من تنبلی تخمدان دارم دو ماه قرص خوردم سه تا فولیکول عالی داشتم باردار نشدم.این ماه شوهرم رفت ازمایش ...

وا😐

خب دارو بخوره خوب میشه دیگه این چه حرفیه

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا دیوونه برو خدارو شکر کن این چیزی که تو میگی با دارو حل میشه

اخه وقتی اسپرم تقریبا نباشه تحرکم نداشته باشه

فعلا دوتا قرص داده به شوهرم دوماه بخوره ولی گفت باید ای وی اف بشه گفت اونم احتمال جوابدهیش پایینه

پس کی میای عزیز مامان❤👶😢
چرا دیگه اگه نمینداختم که معلوم نمیشد لوله هام بستست

خب با عکس باز میشه دیگه 

نیازی به ای وی اف نبود 

چن سالته

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
2731
ان شاالله دفع بدی پوچ نمیشه.نگابایه جنین مثبت شده جای امیدواری زیاده.التماس دعا

منو ترسوندن که اهدایی باید بگیری خیلی نا امید شدم

میخواستم برم پیش دکتر نصر تهران

ولی انگار اینم زود پیشنهاد اهدایی میدا تصمیم گرفتم برم پاکروش

💔
2740
لوله های رحمم مسدود بود ؛ منی که نه عمل داشتم نه عفونت نه هیچ مشکل دیگه و سنمم کم هست واسه هرکی میگم ...

وا.....

نشنیده بودم اصلا

عزیزدلم ب خودت استرس نده مطمئنم نی نی دار میشی تو این آی وی اف

تو فامیلای ما از این مورد بوده،نتیجش یه پسر دوقلوی خوشگل و باهوش ویه دخترو پسر دوقلوی باهوش بود😍

اخه وقتی اسپرم تقریبا نباشه تحرکم نداشته باشه فعلا دوتا قرص داده به شوهرم دوماه بخوره ولی گفت باید ...

این دکترا رو ول کن 

اشنای ما اسپرم شوهرش داغون بود 

۱۳ سال دکتر درست و حسابی نرفتن بعد ۱۳ سال رفتن مرکز ناباروری شوهرش یه سال دارو خورد رفت اوند تا بالخره درست شد الانم دو تا دختر داره

اسپرم با دارو درس میشه چیزی نیس 

من چی بگم که نه من نه شوهرم مشکل نداریم ولی نمیشه

اخه وقتی اسپرم تقریبا نباشه تحرکم نداشته باشه فعلا دوتا قرص داده به شوهرم دوماه بخوره ولی گفت باید ...

من تونی نی سایت 

شنیدم بعضی خانوما تحرک وتعداد اسپرم همسرشون کم بود ولی توی آزمایش بعدی خوب شده بودند ودکترگفته بود استرس وتغذیه خیلی تاثیر داره امیدوارم شماهم بزودی مادربشی❤❤❤

من ازتومیپرسم!چندتاسفررفتی؟چندتاکتاب خوندی؟
وا..... نشنیده بودم اصلا عزیزدلم ب خودت استرس نده مطمئنم نی نی دار میشی تو این آی وی اف تو فامیلا ...

وای مرسی دلمو لرزوندی ؛ از وقتی رفتم تو دوره آی وی اف همش خواب دوقلو میبینم حتی اسمم انتخاب کردم

2706