2733
2734
عنوان

دختر عمه ی مامانم دندون تهران قبول شد .

| مشاهده متن کامل بحث + 1078 بازدید | 106 پست
من فرهنگیان قبول شدم.قراره شام همه رو دعوت کنم😊

😂😂😂جان من؟؟ منم قبول شدم ولی ماتم گرفتم کدوم دانشگاه؟؟ من ابتدایی ارومیه

وزن اولیه 71وزنم الانم ۵۴ قد 169 😍😍😍 جذابیت ده هزار برابر شده اعتماد ب نفسو نگم براتون همم از اندامم تعریف میکنن بزنین دست قشنگه رووو💃💃💃
واقعا نه سال كنكور ميدي ؟افرين به پشتكار و همتت  يعني منم ميتونم وكالت قبول بشم ؟  ليسان ...

عزیزم من دارم واس وکالت میخونم. واس ازمون ۹۹. با یه بچه. چرا که نشه 

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۹سال پی در پی کنکور شرکت کردین یا وقفه داشته؟

بینش دو سال وقفه بود . ولی رو هم رفته 9 سال شرکت کردم.

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
😂😂😂جان من؟؟ منم قبول شدم ولی ماتم گرفتم کدوم دانشگاه؟؟ من ابتذایی ارومیه

عزیزم رتبه ات چند بود?

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   
2728
عزیزم تا میتونی تلاش کن . وقتی خودت به خودت احترام بزاری بقیه هم میزارن . تو بخوای میشه . ادامه بده ...

داری وسوسم میکنی دوباره بخونم 

زیست شیمی دینی رو خوب زدم باید ریاضی فیزیکمو  تقویت کنم فقط

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
واقعا؟!چند سالتونه؟!فکر میکنی قبکل میشی؟! من خیلی بی انگیزم

من صد در صد قبول میشم 

۲۶سالمه 

2740
داری وسوسم میکنی دوباره بخونم  زیست شیمی دینی رو خوب زدم باید ریاضی فیزیکمو  تقویت کنم فق ...

عزیزم مگه پرستاری قبول نشده بودی . انگار پرستاری قبول شدی درسته 

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
ممنون عزیزم.مطمئن باش اگه درس بخونی و کار کنی به هرچی بخوای میرسی.من خودم خیلی زحمت کشیدم برای تربیت ...

فداتبشم انشاالله موفق باشی ودبیرخوبی دراینده بشی منم یکی ازدوستان قراره فرداکتابهاشوبرام بفرسته خیلی بهم لطف کرده خودسم پرستاری قب ل شده

منم مهرشروع میکنم ولی یکم میترسم اخه یه بچه دارم میترسم نتونم وسطش کم بیارم😔ولی دخترم بزگترین انگیزه برام

بله.فرهنگیان اموزش زبان تهران. پرستاری هم اوردم ولی نمیرم.دانشگا ازاد

مبارکت باشه عزیزم . ولی من اگه شرایط شمارو داشتم میرفتم پرستاری .البته اموزش زبان هم رشته ی خاص و دوس داشتنیه . 

امضات تو حلقم یعنی تو با این امضا بخش وسیعی از لذتهای نی نی سایتیایی که دائم مخالفت میکنن رو ازشون ...

😂😂😂

2706