2703
2553

من صبح بهتون تاپیک زدم و گفتم که میکرو قبول شدم ولی به دلم نیست برم . و گفتم که اگه برم در حین تحصیل کنکورم میدم . خیلی هاتون منو و رشته مو مسخره کردین . ولی بعصیاتون هم بزرگواری کردین و از آدمای موفق تو زمینه ی میکروبیولوژی برام مثال زدین .

میهواستم این تاپیکو بزنم تا متوجه بشین اگه بخوام میشه . پارسال وسط سال فهمیدم دختر دختر عمه ی مامانم میکرو داره میخونه . و خیلی هم موفقه نمیدونم سال چندمش بود ولی از همون اواسط تحصیلش تو ازمایشگاه بود . اولش بهش حسادت کردم چون منم میکرو قبول شده بودم ولی نرفته بودم .و وقتی باهاش صحبتی شدم گفت هدفم این رشته نیست چون نمیخوام عمرم هدر بره اومدم تو این رشته فک کنم سال سومش بود البته تو این رشته خیلی موفق بود . امروز با مامانم صحبت کردم با خبر شدم که امسال کنکور داده و دندون تهران قبول شده .خیلی براش خوشحال شدم . همون پارسال منو دید گفت هر رشته ای قبول شدی برو بعد برای رشته ی دلخواهت راه برات باز میشه . اینو دلم خواست به کسایی بگم که هیلی تو تامیکای قبل منومسخره کردن از این که 9 ساله دارم کنکور میدم . بهم پارسال گفت من از رشته ی میکرو خیلی ممنونم چون راه رو برای رسیدن به هدفم باز کرد و تو اون کلاس با کسایی آشنا شدم که کمکم میکنن تا دندون بیارم شاید اگه نمیرفتم و همش پشت کنکور میموندم انگیزه پیدا نمیکردم . امروز که با خبر شدم به ارزوش رسید فهمیدم منطورش چی بود.

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.

ابجی توم بخون و مطمئن باش ب چیزی ک میهخوای میرسی مهم انگیزه وو تلاشته بقیش حل میشه

وزن اولیه 71وزنم الانم ۵۴ قد 169 😍😍😍 جذابیت ده هزار برابر شده اعتماد ب نفسو نگم براتون همم از اندامم تعریف میکنن بزنین دست قشنگه رووو💃💃💃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
واقعا نه سال كنكور ميدي ؟افرين به پشتكار و همتت  يعني منم ميتونم وكالت قبول بشم ؟  ليسان ...

حین تحصیل ک نمیتونی کنکور بدی

باید تا پایان اسفند از دانشگات انصراف بدی

دولتی روزانه میری ؟

الهی😍 

وا مسخره کردن نداره ک

واقعا پشتکارت تحسین بر انگیزه🥰

عاشقت شدم ک😘

بنظرمنم حتما برو و بعدش کنکور بده

من خودم الان ترم ترم اخر ارشد مهندسی عمرانم و بخاطر رسیدن ب این جایگاهمم خ زحمت کشیدم

توام دست نکش از تلاش ک مطمئن ب چیزی ک میخوای میرسی

بي خيال دنيا و قانوناااااااش  
2706