2737
2734
عنوان

دختر عمه ی مامانم دندون تهران قبول شد .

| مشاهده متن کامل بحث + 1078 بازدید | 106 پست
واقعا نه سال كنكور ميدي ؟افرين به پشتكار و همتت  يعني منم ميتونم وكالت قبول بشم ؟  ليسان ...

عزیزم تا میتونی تلاش کن . وقتی خودت به خودت احترام بزاری بقیه هم میزارن . تو بخوای میشه . ادامه بده عزیزم . برای درس خوندن هیچ وقت دیر نیست

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موفق باشی عزیزم

مسخره کردن نداره

اتفاقا درست گفته

همین که شما بری دانشگاه، یعنی با یه محیط علمی و آکادمیک در ارتباط هستی و به پیشرفتت کمک می کنه

اگه بشینی خونه ، افسرده میشی و نا امید

شاید همون رشته که قبول شدی رو پسندیدی و توش موندی

موفق باشی. تبریک می گم

واقعا نه سال كنكور ميدي ؟افرين به پشتكار و همتت  يعني منم ميتونم وكالت قبول بشم ؟  ليسان ...

منم انقدر کم همت شدم و بی انگیزه همش میگم نمیارم وکالتو خیلی سخته اگرم بیارم کار نیس برام.

2731
موفق باشی عزیزم مسخره کردن نداره اتفاقا درست گفته همین که شما بری دانشگاه، یعنی با یه محیط علمی و ...

ممنون گلم 

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
2740
ميكرو كدوم دانشگاه

دانشگاه ازاد پیشوا

افرین گلم موفق باشی تبریک میگم❤

ممنون عزیزم.مطمئن باش اگه درس بخونی و کار کنی به هرچی بخوای میرسی.من خودم خیلی زحمت کشیدم برای تربیت معلم.رتبم ۲هزار زبان شد

کاربری قبلیم ترکیییید😡🤦‍♀️
موفق باشی عزیزم مسخره کردن نداره اتفاقا درست گفته همین که شما بری دانشگاه، یعنی با یه محیط علمی و ...

ممنونم عزیزم 

من فرهنگیان قبول شدم.قراره شام همه رو دعوت کنم😊

😂😂😂جان من؟؟ منم قبول شدم ولی ماتم گرفتم کدوم دانشگاه؟؟ من ابتذایی ارومیه

وزن اولیه 71وزنم الانم ۵۴ قد 169 😍😍😍 جذابیت ده هزار برابر شده اعتماد ب نفسو نگم براتون همم از اندامم تعریف میکنن بزنین دست قشنگه رووو💃💃💃
پیشوا کجاست؟!

نیم ساعت با تهران فاصله ست . سرچ کن عکسای دانشکاهش رو میبینی.

2706