2733
2739
عنوان

دخترم بخاطر صدای رابطه همسایه نمیخوابه لطفا کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 11951 بازدید | 83 پست
چون چهاردیواریه نصف شب منم پاشم آهنگ بذارم؟یعنی چی این حرف؟آزار صوتی هم اذیته دیگه

عزیزم فکنم فقط مردم ما ب این مسائل کار دارن

ازار صوتیش کجاس 

صدای باند و با دو تا جیغ اون خانومه مقایسه میکنی؟!😓

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😕چهار دیواری اختیاری دیگه تو راهرو تون نیس تو اتاق خودشه فک نکنم دیگه حقی داشته باشین

این شعار مال زمانی بود که خونه ها ویلایی بود تازه همون موقع هم اینجور چیزا باب نبوده عزیزم

خیلیه ها😐😐نصف شب داد بزنی زود باااش😑😑😑 باید تو هم داد میزدی باشه الاغ یکم صبر داشته باش🤤

نمیدونم بخدا آخرشم یه جیغ بنفش میزنه

اصلا رو خود منم تاثیر میذاره چه برسه بچه

2731
😂واسه ما اپارتمانی نیس  ولی اتاق خوابامون دیوارش بهم چسبیده اینقد انگار یکیه حالا صداهای بد ن ...

😂😂😂من تا یک ماهه دیگه میرم خونه خودم آپارتمانیه واحدا هم نزدیکه واحد روبرویی آشنا خیلی نزدیک شوهرم ایناست خیلی میترسم 😐البته ازاون لحاظ نه میترسم دعوا بیوفتیم یهویی ،حرف بچینن برامون

2740
عزیزم فکنم فقط مردم ما ب این مسائل کار دارن ازار صوتیش کجاس  صدای باند و با دو تا جیغ اون خان ...

چی بگم والا حتما شما یا گوشات سنگینه یا خوابت 

نصف شب باشه همه جا سکوت باشه صدای جیغ مثل صدای بوق کامیون میمونه

این شعار مال زمانی بود که خونه ها ویلایی بود تازه همون موقع هم اینجور چیزا باب نبوده عزیزم

به نظرم زیادی حساسین

ادم باید رعایت کنه ولی دیگه ن اینکه نفس نکشه

استارتر اگه بچت با صدای رابطه همسایه بغلی نمیخوابه

با صدای رابطه خودتون چیکار میکنه 

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
عزیزم فکنم فقط مردم ما ب این مسائل کار دارن ازار صوتیش کجاس  صدای باند و با دو تا جیغ اون خان ...

فک کنم خودتم صداتو بلند میکنی فکر میکنی کار خوبی میکنی..نه عزیزم کار خوبی نیس شعار چهار دیواری اختیاری هم پوسید رفت.وقتی طرف نصف شب جیغ میزنه یعنی بی حیاس چون همه اگاهی دارن که صداشون میره با این دیوارای نازک.

بچه خودشو طرف میفرسته خونه مادر بزرگش که نشنوه بعد بچه ی مردم بشنوه میشه چهار دیواری؟؟؟؟؟؟؟

2706