2733
2734
عنوان

دخترم بخاطر صدای رابطه همسایه نمیخوابه لطفا کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 11952 بازدید | 83 پست
وا یعنی اینقد بلنده😮 اینا دیگه 😂داد میزنن کار از  جیغ گذشته

نه بابا ساختمان ها رو بد میسازن 

قدیما ضخامت دیوارها با آجر بین 30 تا 50 بود الان با استفاده از آکاستیو و مواد بنایی سبک و حجیم میسازن که صدا به راحتی ازش رد میشه 

خونه قبلی ما هم همین مشکل رو داشت 

یارو راننده بود بعضی روزا صبح زود که همه جا ساکته و صدا بیشتر میپیچه چنان خانمه جیغ و داد می کرد که صداش خونه ما هم میومد 

همسرم هرطوری بود با شوهرش رابطه دوستانه برقرار کرد و کم کم بهش فهموند که صداتون میاد اینطرف خدایی اونام دیگه تکرار نکردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
وایی چقدر آپارتمانی بده آدم باید خودشو کنترل کنه

😂واسه ما اپارتمانی نیس 

ولی اتاق خوابامون دیوارش بهم چسبیده اینقد انگار یکیه حالا صداهای بد نشنیدم😂 جز صدای در کمد و جیغ داد من و دختر عموم از پشت دیوار😁

البته اینکه دو تا عذب عقده ای هستیم هم در این امر بی دخیل نیس😂

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

آقااااااااا چرا آماده ایم یه چیز بد بگیم؟؟؟؟؟؟ من اینقدر تو این رابطه درد دارم که ناخوداگاه نمیتونم دردو ابراز نکنم. شاید اون بنده خدا هم همینجوره. اونم تو چهاردیواری خونه خودشه. همسایه بقلی ما هم یکسره بوی سیگارش تو خونه ماس، آپارتمان نشینی همینه دیگه. آدم باید رعایت همسایشو بکنه اما دیگه شما هم نباید انتظار داشته باشین همسایتون تکون نخوره که اذیت نشید.

استارتر با شما نیستما. با بقیه کامنتام

2706