2737
2734
عنوان

خواهر شوهرم بیشتر از من خوشحال شد که دانشگاه قبول شدم .

| مشاهده متن کامل بحث + 2732 بازدید | 126 پست
ببين حالا ميكرو رو نميدونم اماااااا بخدا ماما بيكار دوستاي خودمن هيچ هيچ يكي مطب زده كو مريض بنظ ...

این مسایلم هست مطب شخصی ریسک داره 

باید توی بیمارستان خودتو جا بندازی

تیکرتولدیه خانومه خاصه✔    که اووونم منم...  ۱۳بدربه دنیا اومدم دلیل دارم واسه خاص بودنممم . خب خوشگل خانومی که امضاموخوندی حالا واسه موفقیتم یه صلوات خوشگل بفرست .باتشکر ....عشقتون💓 negin💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای عزیزم گریه چرا  میدونم درکت میکنم  اگه شوهرت وضع مالی خوبی داره  و تحصیل برات ...

خودم دوس ندارم برم چون شوهرم خیلی به زحمت داره پول در میاره . البته الان اینقدر پس انداز کرده که پول هر 4 ساله ش جوره . نمیدونم چرا دلشوره دارم . همش گریه میکنم .

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
این مسایلم هست مطب شخصی ریسک داره  باید توی بیمارستان خودتو جا بندازی

انشاله كه بشه

همه به اميد دارن درس ميخونن

منكه ميگم اگه سه تارشته اول رو قبول نشدم

برم پايينتر اما براي مهاجرت

خداقل شوهرم نياد واسه بچه هام خوبه

2728
خودم دوس ندارم برم چون شوهرم خیلی به زحمت داره پول در میاره . البته الان اینقدر پس انداز کرده که پول ...

الهي بگردم

قششششنگ دركت ميكنم

حالا كه قبول شدي برو

ولي بهترين شو تو رشته خودت

و ادامه بده

خودم دوس ندارم برم چون شوهرم خیلی به زحمت داره پول در میاره . البته الان اینقدر پس انداز کرده که پول ...

اگر نری باز غصه میخوری ک چرا نرفتی...اشتباه کردی همون ۹ سال پیش نرفتی ولی عیب نداره ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازست....تو خانواده همسرتم ک میگی همه تحصیلات خوب دارن پس اگرخودتم علاقه داری به درس خوندن حتما برو...همیشه ک نباید درس رو بخاطر رفتن ب سرکار بخونیم...شما ی مادر و ی همسری چه خوب که مادر و همسر با تحصیلات عالیه هم باشی عزیزم...با درس خوندن ضرر نمیکنی

شعور سطوح مختلفی دارد، بالاترین سطح آن نادیده گرفتن بیشعورهاست

ببین خانومی بخدا منم حس تورو داشتم تا۳هفته پیش ببین اگه ۱۰۰درصد تا دکترا میتونی ادامه بدی برو 

در غیر صورت فقططط پولتو میندازی دور 

درضمن اگه دلت شور میزنه استخاره بگیر مشورت کن 

بعدهم اگ دیدی شوهرت راضیه ک بمونی 

بشین بخون دولتی قبول شو پرستاری 

پولایی ک شوهرت پس اندازه کرد واسه دانشگاهت برید سفر خوش باشید لذتشم بیشتره 

در همین حد میتونم راهنماییت کنم عزیز

تیکرتولدیه خانومه خاصه✔    که اووونم منم...  ۱۳بدربه دنیا اومدم دلیل دارم واسه خاص بودنممم . خب خوشگل خانومی که امضاموخوندی حالا واسه موفقیتم یه صلوات خوشگل بفرست .باتشکر ....عشقتون💓 negin💓
2738
بچه هم داري؟

من توی تاپیکم یه خانوم بود ۳۰سالش بود دوباره میخواست بخونه برای کنکور۹۹

اگر نری باز غصه میخوری ک چرا نرفتی...اشتباه کردی همون ۹ سال پیش نرفتی ولی عیب نداره ماهی رو هر وقت ا ...

ممنون گلم . با اینکه دوستم رو دیدم با ارشد میکرو المان داره کار میکنه . حقوقش خداد تومن . همه جلوش تا کمر خم میشن . بازم نمیدونم چرا دو به شکم . 

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
خودت راضی هستی پس

نه زیاد . ولی از تو خونه موندن و دس رو دس گداشتن بهتره .