2733
2739
عنوان

خواهر شوهرم بیشتر از من خوشحال شد که دانشگاه قبول شدم .

| مشاهده متن کامل بحث + 2732 بازدید | 126 پست
خداروشکر راستش من به رشته مامایی پرستاری علاقه دارم  خوزستانم هستم ۲سال پشت کنکورم انشالله امس ...

ان شاءالله عزیزم حتما توکل بخدا بخون حتما میاری ما خراسان رضوی هستیم حقیقتش من اصلا رشتمو نمیشناختم فیزیولوژی میخواستم ک نشد شد مامایی یعنی اول انتخاب رشته رشته های رویایی زدم و بعد مامایی چون متاهل بودم فقط شهر خودمون خدارو شکر خیلی هوامو داشت خدا خیلی 

وای خیلی سخته😭😭😭خیلی ناراحتم😭😭

نه عزیزم اصلا ناراحت نباش خیلی هم خوبه من خودم چندین سال  سابقه کاری رو برا بچه های کم توان رودارم ودوست دارم.فقط اگه بتونی ادامه تحصیل بدی مثلا برا اختلات یادگیری خوب مراکز اختلالات یادگیری کار میکنی که کارش خیلی هم خوبه . حالا ان شالله درست رو بخون ببین تو شهر شما چه تخصصی بیشتر نیاز هست اونموقع ادامه تحصیل بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم کاش وقتی علاقه نداری و دلشونداری انتخاب نمیکردی این رشته رو یکی که علاقه داره قبول میشد.

من دوس دارم معلمی رو ینی عاشقشم ولی میترسم اموزش به اینجور بچه ها سخت باشه نمیدونم😔

خدا جونم مرسی که هستی😍
ان شاءالله عزیزم حتما توکل بخدا بخون حتما میاری ما خراسان رضوی هستیم حقیقتش من اصلا رشتمو نمیشناختم ...

خداروشکر ...

تیکرتولدیه خانومه خاصه✔    که اووونم منم...  ۱۳بدربه دنیا اومدم دلیل دارم واسه خاص بودنممم . خب خوشگل خانومی که امضاموخوندی حالا واسه موفقیتم یه صلوات خوشگل بفرست .باتشکر ....عشقتون💓 negin💓
2731
من دوس دارم معلمی رو ینی عاشقشم ولی میترسم اموزش به اینجور بچه ها سخت باشه نمیدونم😔

همون منظورم علاقه و روحیه به بچه های مشکل داره انشاالله موفق بشی شاید از پسش بر بیای بیفتی تو کار

شبنم از قبیله باران سابق هستم