2737
2734

بچه ها چون تازه واردم ذوق دار تند تند مشکلاتم رو بگم.من یک سال و خورده ای ازدواج کردم و دو تا خواهر شوهر دارم .بزرگه چهل سالشه و مجرد و کاری به کارم نداره ولی کوچیکه سی و هشت سالشه و از من نه ماه زودتر ازدواج کرده و من سی و یک سالمه .مشکلم اینه همش وقتی می رسه به من از خودش تعریف می کنه و شوهرش رو که هیچی نداره می کوبه سر برادرش یا من.مثلا دقیقا شوهرش سیگار می کشه ولی به من می گه برادرم سیگار می کشه تا تو خونه ما بود سیگار نمی کشید ها .عجیبه ...در صورتی که برادرش یا همون همسرم از هجده سالگی سیگاری شده

فقط اون تیکه ک ذوق داری مشکلاتتو بگی😂😂😂😂یبار ک لو بری ذوقت کور میشه

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

غصه نخور خاهرشوهر من میگف شوهرم برام اسب خریده خخخه

رفته بودن اسطبل یه عکس با اسب گرفته بود

در این حد گوه میخورد

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بهترین استراتژی در مقابل کسی که هی الکی تعریف می‌کنه از خودش و داشته‌هاش، لبخند و بی‌اعتناییه. به تجربه بهم ثابت شده این‌طور آدما تظاهر می‌کنن و اتفاقا خیلی هم داغون و بدبختن. 

2738
بهترین استراتژی در مقابل کسی که هی الکی تعریف می‌کنه از خودش و داشته‌هاش، لبخند و بی‌اعتناییه. به تج ...

افرین منم ن میگم مبارکه ن میگم اسبت کو ن میگم چرا اضافه میخوری خاهر من

هییییچی 

خودش خفه میشه

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
غصه نخور خاهرشوهر من میگف شوهرم برام اسب خریده خخخه رفته بودن اسطبل یه عکس با اسب گرفته بود در این ...

اخه خیلی خیلی از خودش تعریف می کنه.... مثلا ظرف می شوره تو خونه مادرش بعد بلند داد می زنه به شوهرش می گه بگو چقدر تو خونه خوب ظرف می شورم .شوهرش هم انگار از قبل هماهنگ می گه اره خداییش خیلی خوب ظرف می شوره.من و شوهرم و هنگ که الان بچه چهارساله هم ظرف شستن بلده

اخه خیلی خیلی از خودش تعریف می کنه.... مثلا ظرف می شوره تو خونه مادرش بعد بلند داد می زنه به شوهرش م ...

عزیزم بهش بگو حیف دستات نیست؟مگه کوزتی اینقدر ظرف میشوری؟ی ماشین ظرفشویی بخر خودتو خلاص کن...البته بازم من توصیه میکنم فقط به چشم ی سوژه خنده نگاش کنی و بهش توجه نکنی بهتره 

اون داره برادر خودشو میکوبه بیخیال باش فقط با ی حالت تحقیر امیز نگاش کن و بخند.داره به خودی میزنه بن ...

رفته یه مرد طلاق گرفته پیدا کرده .شش سال هم دوست بودن اخر سر خودش خونه خریده .رسما هیچی شوهرش نداشت.بعد حسودی زندگی منو می کنه که هیچی شوهرم نذاشت بخرم جز کاسه بشقاب همرو خود همسرم خریده

2706