2733
2739
عنوان

واقعا که باید الان از شوهرم ناراحت باشم یا ن

| مشاهده متن کامل بحث + 720 بازدید | 34 پست
وای از دست این آقایون... اصلا توی یه دنیای دیگه ان کاش صریح بهش میگفتی که دوس دارم باهم بریم و نرو. ...

اخه سرشب زنگ زدن حالمو پرسیدن اونجا خوب بودم بعد لابد میگن نمیتونست ی دقیقه بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اخه سرشب زنگ زدن حالمو پرسیدن اونجا خوب بودم بعد لابد میگن نمیتونست ی دقیقه بیاد

نه ... اونا تجربه دارن و مثل همسرت نیستن اونا حال زن باردار رو میدونن مثل هوای بهاره یه لحظه خوبه یه لحظه تهوع و ... چیزای دیگه

ولی با همسرت صحبت کن 

بهش بگو 

تا انتهای بارداری حساس تر میشی وقتی تنهایی احساس بی پناهی میکنی احتیاج به نازکش و توجه داری ... دلت کوچیک میشه و از هرچیزی غصه میخوری ..  اینا همه رو بهش بگو خیلی از مردها نمیدونن و همینا باعث افسردگی خانم باردار میشه و شاید متقابلا مرد هم.

2740
خوب دیگه توقع داری تا فردا وایسه خدایی دلم واسش سوخت که چقد ذوق داشته و تو نتونستی بری. یعنی از نظر ...

خب باید وایمستاد باهم بریم بازم ی شیرینی بگیریم باهم بریمممم نه خودش تنها بره اه انقد درک نداره واقعا بذار بره بگه ب جهنم

چقدر ذوق داشته نمتونسته جلوی خودشو بگیره ،منم برای پسرم اسم انتخاب کرده بودم ولی،فعلن نمیخاستم کسی بدونه فکر کن با اولین باری که خانواده همسرم پرسیدن همسرت چند ماهشه ،اسمشم گفته ، دیگه ایقد ذوق داره همسری ، منم با اینکه خیلی ناراحت شدم ولی نزدم تو ذوقش   

به وقت تولد دوقلوها  
چقدر ذوق داشته نمتونسته جلوی خودشو بگیره ،منم برای پسرم اسم انتخاب کرده بودم ولی،فعلن نمیخاستم کسی ب ...

اخه من ناراحت شدم واقعا باید میذاشت باهم بریم شاید الان با خودشون فک کنن من الکی نیومدم اه واقعا دوس نداشتم اینطوری بره

2706