2752
2734
عنوان

قهر خانگی

| مشاهده متن کامل بحث + 263 بازدید | 44 پست

شوهرمن اوایل مثلا میخواست خودی نشون بده منو دوسه باری زد. منم سنم پایین بود نمیدونستم چیکار کنم

اخرین بار که بهم چک زد انقدررر جیغ و داد کردم از حرصم، که الان دیگه نمیتونه بهم دست بزنه

لعنتی باهردینی حساب میکنم میبینم بازم میرم جهنم😞
منم تا دوروزپیش میگفتم میرم.کجا برم.خونه زن بابا???خونه بابایی که یه کلام به دامادش حرف نمیزنه.برم ب ...

حتي خونه ي بابا و زن بابا هم بهتر از جاييه كه با يه موجود نر رواني زندگي كرد ك دست رو زن بي گناه بلند ميكنه 

همينكه بشيني دوباره سرجات بعني مُهر تاييديه كتك هاي بعدي رو امضا كردي

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اول وقتی من داشتم حرف می زدم زد تو گوشم. منم زدمش. خیلیم زدمش با تمام زورم. چون از قبل اتمام حجت کرد ...

وقتي دفه بعد دفه بعد و دفه هاي بعد دوباره تكرار شد 

متوجه ميشي يه ادم رواني رواني ميمونه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
سره چی زده این مهمه 

باورت میشه خودمم نفهمیدم؟ تو کارای اداری به یه مشکل بزرگ برخوردم هی داشتم تماس می گرفتم و مسئولا هم که میدونی چطورین بی ادبانه حرف می زنن جواب نمیدن و کار رو گره میزنن. نزدیک پریودمم هست عصبی بودم. گرمم بود در رو باز کردم. اومد در رو بست گفت سردمه. گفتم لباس بپوش سردته برو زیر پتو . چند دفعه بهت گفتم وقتی من عصبیم و گرممه جوش اوردم بهتره حرف نزنینم نزدیکم نشی.یهو قاطی کرد زد تو گوشم

2731
پس مثل سرخورده هاي بدبخت بريزه توو خودش چرا چون جايي رو نداره!

بحث جا ومکان نیست اگه جاهم داشته باشه نباید خونه روترک کنه موندن توخونه به معنای بخشیدن وخاروذلیل بودن نیست تازه باموندن توخونه مرد بیشتر از زمانی که خونه روترک کنید زجر میکشه بهترین راه بی تفاوتی سکوت ونادیده گرفتنه چرا خودتو تواتاق زندانی میکنی بلند شو برو بیرون غذا تو بخور تی وی نگاه کن ولی اصلا نادیدش بگیر تایه مدت زیادی نبینش بذار زجر بکشه از نادیده گرفتن 

وقتي دفه بعد دفه بعد و دفه هاي بعد دوباره تكرار شد  متوجه ميشي يه ادم رواني رواني ميمونه

کاش امثال شما که راه حل نمی دین و فقط قضاوت خارج از گود می کنین نمیومدین تو اینجور تاپیکا چون واقعا حرفاتون یه زن آسیب دیده رو بیشتر آزار میده

بحث جا ومکان نیست اگه جاهم داشته باشه نباید خونه روترک کنه موندن توخونه به معنای بخشیدن وخاروذلیل بو ...

اين مال كسيه كه يبار كتك خورده باشه واينجوري خودشو قانع كنه ك بار اخره

نه كسي ك بارها و بارها كتك ميخوره باز با اين منطق شما بخواد بره جلو يعني خودشو زده به خواب و نادوني

کاش امثال شما که راه حل نمی دین و فقط قضاوت خارج از گود می کنین نمیومدین تو اینجور تاپیکا چون واقعا ...

ببخشيد ك نميتونم بهت دروغ بگم 

و قانعت كنم ك بايد ضعيف باشي و ضعيف بموني 

باورت میشه خودمم نفهمیدم؟ تو کارای اداری به یه مشکل بزرگ برخوردم هی داشتم تماس می گرفتم و مسئولا هم ...

عزیزم مطمن باش بارفتن از خونه مردا راحتترن نمیدونم چرا زنا فک میکنن اگه خونرو ترک کنن دق دلیشون خالی میشه ومرد اذیت میشه وتنبیهش میکنن در صورتی که اینکار برایک بار نتیجه میده ولی برابعدها عادت میشه ودر نبودت لذت میبره ولی وقتی بمونی وبهش بی تفاوت باشی ونادیدش بگیری اذیت میشه مردها خیلی براشون مهمه توخونه ارامش داشته باشن وخونه گرم باشه حواست باشه این روشو زیاد انجام ندی که تکراری نشه

اين مال كسيه كه يبار كتك خورده باشه واينجوري خودشو قانع كنه ك بار اخره نه كسي ك بارها و بارها كتك م ...

الان حرف شما چیه دقیقا؟ من نمیتونم خونه رو ترک کنم شغلم درسم اینده م همه چیم اینجاست. اگه هم شکایت کنم به خاطر یه سری موارد قانونی که قابل توضیح نیست خونه زندگی همه‌چیو از دست می دیم. جاییم ندارم برم تو اینکشور.

الان حرف شما چیه دقیقا؟ من نمیتونم خونه رو ترک کنم شغلم درسم اینده م همه چیم اینجاست. اگه هم شک ...

اگ بار اولته ك دست روت بلند ميكنه با هر روشي ك شده بهش بفهمون تا تكرار نكنه

ولي اگه بار اول نيست

بگو چجور اينده اي ميخواي داشته باشي با همچين مردي؟

اینجا ی جوری حرف میزنن انگار مثلا خودشون یکی ی گرز بستن سر کمرشون مرد بگه جیک جیکدونشو میکشن بیرون یا از گل نازک تر بشون بگه فردا صبح در دادگاهن زهر چشم بگیرن از شوهره عین خیالشونم نیس طلاق بگیرن

اینجا همه چیز رویا پردازیه 

فقط خودت میتونی درست برای زندگی خودت تصمیم بگیری

عزیزم مطمن باش بارفتن از خونه مردا راحتترن نمیدونم چرا زنا فک میکنن اگه خونرو ترک کنن دق دلیشون خالی ...

منم که جایی ندارم برم موندم تو خونه و میخوام باهاش اصلا دیگه حرف نزنم ولی نمیدونم به چه امیدی