2733
2739
عنوان

قهر خانگی

263 بازدید | 44 پست

صبح تاپیک زدم که کتک خوردم. اومدم اینجا آرومم کنن بدتر دلمو شکستن. من زن نادون و بی سواد نیستم که بلد نباشم قانون چیه و چطور باید ازش استفاده کنم. ضعیف هم نیستم که خودم رو با میل انداخته باشم زیر مشت و لگد. شوهرم تا حالا چندبار موقع عصبانیت شدید دست رو من بلند کرده. شرایط زندگیمون جوریه که اگه شکایت کنم برنامه های زندگی هردومون میره رو هوا و برای شغل و زندگی و درامدمون مشکل پیش میاد. 

پس خدا کمکت کنه

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

من هیچ جا رو ندارم برم نه فامیل خودم نه فامیل شوهرم هیچ کدوم این شهری که ما اومدیم نیستن. تو همچین شرایطی که من مجبورم خونه بمونم چطوری باید قهر کنم. کاش می تونستم ول کنم برم چند روز خونه بابام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

كاري به سواد و نادوني اينا ندارم

ولي ميدونم زني ك ارزش خودشو بشناسه هيچوقت بعد كتك خوردن واينميسه نگاه كنه يا مث بچه ها با يه ببخشيد رام نميشه بشينه سرجاش

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2740

من موندم تو اتاق از بعد اون جریان. خوابیدم. فقط برای دستشویی بیرون نرفتم و ندیدمش اصلا. چند بار اومد چیزی برداشت از تو اتاق من صدای پاشو شنیدم رفتم زیر پتو. میخوام چند روز اصلا حرف نزنم اصلا صدامو نشنوه.

كاري به سواد و نادوني اينا ندارم ولي ميدونم زني ك ارزش خودشو بشناسه هيچوقت بعد كتك خوردن واينميسه ن ...

منم تا دوروزپیش میگفتم میرم.کجا برم.خونه زن بابا???خونه بابایی که یه کلام به دامادش حرف نمیزنه.برم بالاسرداماد برم بالاسر زن داداش????تمرگیدم سرجام

هیچی  
لازم نیست بشینی سره جات نگاه کنی یاببخشی یابری خونهبابات  

پس مثل سرخورده هاي بدبخت بريزه توو خودش چرا چون جايي رو نداره!

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
كاري به سواد و نادوني اينا ندارم ولي ميدونم زني ك ارزش خودشو بشناسه هيچوقت بعد كتك خوردن واينميسه ن ...

اول وقتی من داشتم حرف می زدم زد تو گوشم. منم زدمش. خیلیم زدمش با تمام زورم. چون از قبل اتمام حجت کرده بودم که دیگه حق نداره بزنتم. و بعد جوری منو زد که افتادم و منگ شدم و صدام برید و نمی تونستم بلند شم. خارج از گود نمیتونی اینجوری نظر بدی.

2706