2733
2734
عنوان

به نظر شما خون شوهرم مباح هست؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 975 بازدید | 60 پست
هرشب میام پیویت جیگر ولی به نهال چیزی نگیا    

😂😂😂😂اووو داري راه ميفتي قبلا خيلي سربزير بودي

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیس دارم از دلت درمیارم😢😂

😒😒😒😒برو بابا ميدوني چندبار منشنت كردن عنتر؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731

خانوما میشه تاپیک اخرم یه سر بزنین؟

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         

میخای کمپین دیه بزنیم..ک راحتتر ب قتل برسونیش😂😂😂😂

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
خونش مباح😂

اين يكي اره خداييش

اعلانامو نگا نمیکنم😥😰

خوو غللط موكوني نگاه نميكني 

شايد يكي داره خودشو جر ميده😕

وای تو چقد وحشت ناک  حساسی پس با مشکلات زندگی چجوری برخورد میکنی...

مگ میشه شوهر آدم شماره تلفن زنش رو حفظ نباشه😐😐!حالا تاریخ تولد و غیره بماند

خــــدا امیــد من است...
2706