2733
2734
عنوان

به نظر شما خون شوهرم مباح هست؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 975 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂😂😂😂

كدوم گووري هستي تووو؟؟؟

نه اينجا هستي نه تل😕😒

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

دست ما رو بخون شوهرت آلوده نکن خواهر😁

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
2728
تازه برگشتیم😆🔧ی مدت نت نداشتم کلا خووووبی😍😍

خوبم توچطوري؟😒

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

شوهرم شماره قبلی ام ک برای دوران عقد بود حفظ اما شماره ای ک الان چند سال دارم حفظ نیست چرا واقعا 

با زندگی قهر نکنین،زندگی منت هیچ کس رو نمیکشه با خودتون هم قهر نکنین،کسی نیست آشتی تون بده...!👊😏
2740
ببین لیوان پر لیوان و نگاه کن شوهر من حافظه ریاضیش عااالیه بخصوص شماره خیلی زود حفظمیشه همیشه نگر ...

😂 الان فکرشو کردم دیدم اصلا خون شوهرم مباح نیست

همون بهتر ک حفظ نباشه😂

نه خب وقتي فقط شماره هاي رند يادشه تاريخ تولدتم يادش ميره شايد واقعا مشكل آي كيوشه يبار بهش بگو&nb ...

دوتا تاریخ تولد دارم

یعنی باشناسنامم یکی نیست.منم دوبار ازش کادو میگیرم😂.اما به زور😐

جووون بت گفته بودم اخم میکنی جذاب تر میشی   😆🔧 منمم خووبمم

خدارشكر

😒😒😒

😰😂😥 بوسم نمیکنی عین قدیما     بغض# سگ

😒😒😒نميخوام اومدم تل نبوودي