2737
2739
عنوان

هر کی بیاد یه متلک که مادرشوهرش بهش انداخته و ناراحت شده رو بگه

| مشاهده متن کامل بحث + 2819 بازدید | 189 پست
من اخر هفته میبینمشون میخام اینا ک فرشته گفت انجام بده ..بخدا راست میگه ما خ ساده یم😔

نباید بریم و حتی به مادرشوهرمون بگیم مگه از من شوهرم پرسیده که میخام برم یانه ؟خودتون باهم برنامه ریختین .خودتون برین باپسرتون

امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون😘😍💋
اخه بعد میگن این خودشو میگیره شوهرم پر میکنن علیه من...خیلی تحت تاثیر حرفاشونه بعد میاد دعوا میکنه ب ...

ببین جلوی شوھرت بروز ندہ مثلا خودتو بگیر ولی بہ شوھرت بگو حالم بدہ مریضم جلوی شوھرت خوبی کن شوھرت نبود ادم حسابشون نکن مثلا خونشونی ھمین کہ شوھرت اومد جارو برقی رو بگیر دستت کار کن شوھرت نبود دست بہ سیاہ وسفید نزن بدی ھاشون رو بہ شوھرت بگو نہ با دعوا ،باغصہ و ناراحتی با مظلوم بازی مثل بگو من مامانتو انقدر دوست دارم🤮 ولی نمیدونم چرا اون ھمش بہ من حرف میندازہ بعد برو تو فاز غم ،شکل عصبانی بہ خودت نگیر شکل غصہ داشتہ باش

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما مادرشوهراتون فامیلتونن؟

بچها من مازندرانیم و تو مازندران به زبان محلیمون به مادر میگی= مار

به شوهر میگی =شی

جمعشون هم میشه=شیمار

و خطرناک ترین مار تو جهان همین شیماره😂😂😂

مجری: تو چرا اینقد خرابکاری میکنی؟پسرعمه: شیطون گولم میزنه!  مجری: چرا بقیه رو گول نمیرنه؟پسرعمه: واسه کم کاری شیطونم من باید پاسخگو باشم؟  
2731
به من میگفت یعنی بخور نوش جان کن به حالت نیش خند بعدمن پرسیدم ازکسی گفت یعنی کوفت کن والا راضی نیس ...

وقتی معنیشو فهمیدی باید توهم باید با نیشخند بهش میگفتی شما هم تیخ کنید 

مجری: تو چرا اینقد خرابکاری میکنی؟پسرعمه: شیطون گولم میزنه!  مجری: چرا بقیه رو گول نمیرنه؟پسرعمه: واسه کم کاری شیطونم من باید پاسخگو باشم؟  
اسسگولم دیگه  الان میشینم حرصشو میخورم

اصلا نباید حرص بخوری اوناهم اینجوری میکنن ک حرص بخوری ولی باید اون لحظه خونسرد باشی و جوابشو بدی وقتی هم جوابی به ذهنت نرسید اخم کن بعدشم قهر کن والا که

اخه بعد میگن این خودشو میگیره شوهرم پر میکنن علیه من...خیلی تحت تاثیر حرفاشونه بعد میاد دعوا میکنه ب ...

اوه شوهرت خیلی کار داره که.منم شوهر دخترخالم(خواهرشوهرمم میشه)شوهرش انقد مامانی بود ک نگو و نپرس ولی الان بیا و ببین چی شده شاخ در میاری بدون زنش خرید گوجه خیار هم نمیره😁پیش شوهرت درمورد مادرش ک حرف میزنی با ناراحتی بگو من خیلی از دست مامانت دلخورم اخه من ک بهش احترام میزارم ولی اون اصلا به من محبت نمیکنه من نمیخوام راجب مادرت بد بگم و تورو ناراحت کنم و بدبین بشی نصبت بهش ولی بعضی وقتا خیلی اعصابم خورد میشه از این بی توجهی تو که میبینی من همیشه ساکتم منم مادرتو دوس دارم به اندازه دوس داشتن تو نیس ولی خب من از حرف اونایی ک دوسشون دارم ناراحت میشم. بنظرم باید با مظلوم نمایی کار و راه انداخت😁شوهرا هم زودتر خر میشن ولی این حرفارو وقتی خیلی باهم خوبید بزنید

2738

البته خر که نه دور از جون بعضیاشون واقعا.منظورم اینه ک زودتر روشون تاثیر داره😋

دمت گرم خوشبحالت من اصن لال میشم ...همین هفته پیش به اصرار دخترش شیرینی برداشتم یهو گفت اره بخور چاق ...

وااای من بودم میگفتم خب بشم، دیگه کاملا میشم دخترتون گرد و تپلی

تا خدا هست...ناامیدی چرا؟😍🍁😍