2737
2739

من مادرشوهرم بهم گفت تو چون عروس کوچیکی از تو توقع دارم همه کارها رو بکنی و عروس های بزرگش هیچی.چند وقت پیش ختم پدرشوهرم بود جاریهای بزرگ نشسته بودن فقط من و جاری کوچیکم کار میکردیم خدانکنه یه دقه مینشستم میشدم خار تو چشم مادرشوهر.اما جاری بزرگ اگه یه استکان جابه جا کنه بهش میگه نکن یا کلی تشکر میکنه انگار خونش رنگی تره .نمیدونم چیکار کنم؟

امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون😘😍💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خواهر نکن که لطف مکرر میشه حق مسلم

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍

مادر شوهر من تیکه جهازو بم انداخت منو شوهرمم حسابی از خجالتش درومدیم

کلن نمیزارم چیزی تو دلم بمونه جواب میدم درجا و پروندشو میبندم

چون اینا هربار ک میبینن ادمو یک نیش کنایه دارن اگ بخایم باخودمون حملشون کنیم ک نمیشه 

باید دق دلیاشونو برگردوند ب خودشون 

♥️♥️
2738

اولای عروسیم‌ که تازه دوهفته بود عروسی کرده بودیم زیاد کار نمیکردم تو خونه بهم گفت فکر کردی واسه کردن اوردیمت باید کار کنی ،خیلی از این حرفش ناراحت شدم 

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله

بزن تو دهنش به من میگه پسرمو بردی خارج کشور این خرفا گفتم عزیز خان من نبردم من مامانم بابام رفتن شازده پسر شمام منو از جلو مدرسه تا خونه تعقیب کرد منو گرف ناراحتی توم بیا پیشمون 

خُدایا اگه من نبودم دنیات عقده هاش سر کی خالی میکرد

دیشب دل نامزدم در می‌کرد داشتیم تصویری میرفتیم یهو گفت منو چش کردن مامانشم نمیدونم حواسش نبود یا گفت من بشنوم گفت سوگند چشت کرده نامزدمم گفت این بدبخت برام. ون یکاد گرفته اخه چ چشی کنه یکم اولش ناراحت شدم بد گفتم ولش یچی پرونده دیگ

2706