2733
2739
عنوان

منو و شوهرم دوتایی داشتیم گریه میکردم عین بچه ها😔😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1077 بازدید | 28 پست

دل نازک بودن و دوست داشتن ربطی ب سن و سال نداره منم ۲۶ سالمه ولی شوهرم کوچکترین مریضی حتی سرماخوردگیم داره براش گریه میکنم اونم همینطوره

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒مرسی از اینهمه دلداریت راضی نبودم

تو چند سالته عزیزم؟

دکتر که رفته چیزه خاصی نیست فکر کنم

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم نترس نافش احتمالا کیست مویی داره.

شوهر منم همینطور بود.

پاشم به خاطر شغلشه شوهر منم همینطوره چون همکارن باهم

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍
عزیزم من ۱۰۰ تا صلوات به نیت سلامتیشون فرستادم ان شاالله به حق شهید کوچک کربلا هر چه زودتر حالشون خو ...

فدتشم😍😍

😍20/4/99بود که بی بی چک زدم و مثبت شد😍.     ♥♥خداجونم مراقب کوچولوی توی دلم باش ♥♥❤خدایا مرسی که آرزوهامو دونه دونه براورد میکنی❤

وا

اینا خب همو دوس دارن از اونان که خار به دست اون یکی بره میزنن زیر گریه

چرا گیر میدید

طلاقی باشه گیر میدید...دعوا باشه گیر میدید...

لابد انقدر به بلوغ رسیده که پدر مادرش قبول کردن ازدواج کنه دیگه

شوهرشم که انقدر دوسش داره میگه من نگران اینم تو تنها بشی!!!!

البته که اینجوری نیست...ترسشون از دوس داشتنه...مشکل حادی نداره شوهرش!!!

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
2740

عزیزم خدا ارحمن راحمین ه و ان شالله چیزی نیست و نکران نباش.الان علم انقدر پیشرفت کرده ک کم‌مونده مرده رو زنده کنن.

ان شالله مساله ای نیست.

شما هم‌برای بی شعورهای نی نی سایت دعا کن که یاد بگیرم مرهم بشن نه نمک رو زخم.

مردا خیلی ترسو هستن

شوهر منم روز عاشورا من با مامانش رفتیم عزاداری زنگم زد گفت بیا حالم بده میخوام برم دکتر.

با استرس رفتم گفتم چی شده گفت بدنم میلرزه جون ندارم😒

یه قرص ضد استرس و آب قند دادم خوب شد.

الکی منو ترسوند

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍

حالا شوهرش گریه کرده شماها چرا دارید میسوزید؟مثل شوهرای بقیه باشه کتک بزنه محلتون نده خوبه؟

اخه اصن به شماها چه که گریه کرده؟😐

عشقش کشیده برا زنش گریه کرده ...همچین میگن ما بدمون میاد والا گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف بو میده😀

همیشه تو زندگیم نگران چیزهایی بودم که ۹۹% اتفاق نیوفتادن  
عزیزم خدا ارحمن راحمین ه و ان شالله چیزی نیست و نکران نباش.الان علم انقدر پیشرفت کرده ک کم‌مونده مرد ...

اره واقن 

😍20/4/99بود که بی بی چک زدم و مثبت شد😍.     ♥♥خداجونم مراقب کوچولوی توی دلم باش ♥♥❤خدایا مرسی که آرزوهامو دونه دونه براورد میکنی❤