2726

صبح از خواب پاشده رفته بیرون و یهو دیده نافش درد میکنع و قرمز شده و یکمم خون اومده .(چن ماه پیشم شده بود دکتر گف عفونته ولی باز شده)

پاشم هی چن وقت یبار بی حس میشه هی دکترم میگم بریم میندازه پشت گوش . از ادرارشم همین صبح خون اومده چند قطره . 

خلاصه اومد واس صبحونه ک دیدم خیلییییییییییی پکرع  نمیحرفه منم چنتا جوک و فیلم باحال نشونش دهدم ولی فقط ی لبخند زد .

خلاصه دیگ چیزی نگفتم و فیلم میدیدم ک برگشت بولیزشو داد بالا و گفت ببین ایدا چیشده حالا چشاشم پر از اشک شده و بغض کرده . منم ترسیدام و هی میخواستم ارومش کنم شروع کرد ب گریه کردن اونم چجوری اشکاش میومد نمیتونستم ارومش کنم . خیلی دلم سوخت کاااش نمیدیم کااش میمردم و اشکاشو نمیدیدم . 😭😔😔😔از ته دل گریه میکرد و میگف تازه عروسی کردیم میخواستم پول جمع کنم چرا یهو اینجوری شد . منم هی ازومش میکردم و خودمم گریه میکردم 😔😔برای فردا صبح نوبت دکتر گرفتم . بچه ها من دکتر عمومی میخواییم بریم چ دکتری بریم واس پاش.راستی هزینه یه چکاپ کلی چقد میشه . توروخدا دعا کنین چیزیش نباشه . توروجون عزیزانتون براش صلوات بفرستید ❤

و اینک خیلی حساسه چیکارش کنم اخه . خیلی از مردا از ادرارشون خون میاد و پاشم خو وزنش زیاد بی حس میشه ی وخ نافش ام ک عفونته خب ولی خیلی میترسع همش میگ میترسم بمیرم(خدانکنه)تنها بمونی تو 💔

😍20/4/99بود که بی بی چک زدم و مثبت شد😍.     ♥♥خداجونم مراقب کوچولوی توی دلم باش ♥♥❤خدایا مرسی که آرزوهامو دونه دونه براورد میکنی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خانوم نترسید انقدر.

ادرار خونی ،شاید مشکل کلیه دارن.

ناف هم عفونت کرده خوبه که بیرون زده، چون اگه داخل میموند که متوحه نمیشد و نگران کننده بود.

کلا شما برید پیش متخصص داخلی.

انشالله که زودی خوبشن

تا خدا هست...ناامیدی چرا؟😍🍁😍
من تا به حال نشنیده بودم از ناف کسی خون بیاد     بیکار بودی 17 سالگی خودت رو انداختی توی ...

😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒مرسی از اینهمه دلداریت راضی نبودم

😍20/4/99بود که بی بی چک زدم و مثبت شد😍.     ♥♥خداجونم مراقب کوچولوی توی دلم باش ♥♥❤خدایا مرسی که آرزوهامو دونه دونه براورد میکنی❤

چند سالتونه؟

انگار دوتا بچه پیش دبستانی توی مهدکودک دستشون بریده دارن گریه میکنن😂😂😂😂

عفونت داره شوهرت که تو ادرارش خونه و نافشم خونیه،خب درمان کنه،چرا بچه بازی در میارید؟

2706