2733
2734
عنوان

باشوهرچشم چران چکارکنم؟؟؟

1650 بازدید | 153 پست

سلام خانما دیروز رفتیم بیرون یه خانومی اومد از کنارمون رد شد ک واقعا بی حجاب بود اما شوهرم سرشو انداخت پایین و نگاه نکرد اما رفتیم یه جاایی نشستیم من روب روی همسرم بودم دیدم ب یه جا خیره شده برگشتم دیدم ۴تازن بی حجاب پشت سرمن وقتی همسرم دیدک من متوجه نگاهش شدم سرشو انداخت پایین بنظرتون کارش چشم چرونیه چیه؟؟

خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم حساس نشو وقتی اون زنا اینجوری میگردن شوهرای ماها ام ک کور نیستن دور از جون بلاخره نگاشون میفته من اصلا اهمیت نمیدم ب این موضوع شوهرتم چش چرون نیس نگاه ادم میفته بلاخره انقد حساس نشو ضعف هم‌نشون نده چون مردا اگه بفهمن از نگاهشون ب زنای بی حجاب بدتون میاد بیشتر جذب میشن ک نگاشون کنن پس حساس نشییییید 

2728
2738
نمیدونم شاید کنجکاو شده ببینه چه جورین🤔 ماشالا وضعیت بعضی خانما بیرون انقدر افتضاحه که ما که خودمو ...

نمیدونم والا اما با من صحبت میکرد اما چشمش یه جای دیگ ب د خیلی ناراحتم گریم گرفته

خدایا شکرت

خواسته یه نظر ببینه حالا یکم نظرش گیر کرده طول کشیده😅

ولی من اهمیت نمیدم به اینجور دیدنای یبارکی چون شوهرم از خانومای بی حجاب بدش میاد ولی اگه ببینم داره هی تکرار میشه و مورد دار جدی برخورد میکنم

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶

بیخیال....شوهر منم گاهی نگاه میکنه ولی ازونایی نیست که نظر داشته باشه خب بهرحال یدفعه جلب توجه میشه ما هم چندتا پسر لات که جلب توجه کنن رو ببینیم نگاهمون جلب میشه ولی الزاما که عاشقشون نمیشیم.‌‌...سر چشم این بیچاره ها هم که نمیشه قفل گذاشت...بزار عادی بشه محدود کنی حریص تر میشه و من خودم اگه بش بگم نگاه نکن احساس میکنم خودمو کوچیک میکنم..

2706