2737
2739
عنوان

باشوهرچشم چران چکارکنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1650 بازدید | 153 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

وا نگاه ب نامحرم گناهه

شما  یکهو ببینی یک مرد باشورت اومده بیرون نگاه نمیکنی 

خب به چیزای غیر عادی نگاه میکنه ادم 

مثلا من خودم برم باغ وحش نگاه میکنم حیونات 

این زنا هم جز همین موجودات محسوب میشن البته فقط تنها مسله اینه که این موجوداتو ازاد رها کردن همه جا میگردن . خب مجانی نمایشگاهه بیخیال 

2742
جدیدا هم که مانتو جلو باز و زیرش یک تاب بالای ناف مد شده☹☹☹😐😐

منظورشون اینه میگن ما ناف داریم شما ندارین 😅

خدایا چرا به من ناف ندادی😥😅😅😅😅

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶

تروخدا چله زیارت عاشورایادعای توسل نمیخوای ب نیابت ازحاجتت یاامواتت بخونم هزینه هم ۱۰۰میگیرم خیرببینین الهی بخدا گرفتارم احتیاج دارم باورم کنین😢😢😢😢

بخدا هرکسی بخورد ۵۰هم قبول میکنم خیلی نیاز دارم میخوام براخونم یزره خرید کنم دخترم خداشاهده دوهفته اس خیار میخواد😢😢😢😢😢😢

2740
حرف دلتو بزن. بگو دوست ندارم نگاه نامحرم کنی. بگو خوشت میاد پسرا همنگاه من کنن و زل بزنن بهم مطمئن ب ...

اخه یه دفعه گفتم کتمان کرده مثلا تو فروشگاه بودیم بش گفتم گفت تو فکر بد کردی من داشتم لباسارو نگاه میکردم

خدایا شکرت
اخه یه دفعه گفتم کتمان کرده مثلا تو فروشگاه بودیم بش گفتم گفت تو فکر بد کردی من داشتم لباسارو نگاه م ...

بگو دیگه بهت نمیگم منم هرکاری دیدم تو انجام میدی همونو تکرار میکنم

خدای مهربونم شکرت
2706