2737
2739
عنوان

چرا گزارش زدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 254 بازدید | 37 پست

تاپیک زده بود خانواده همسرم آخوند هستن و پولدارن  و کلی چیز از مردم می گیرن میارن خونه تا همین جاشو خوندم اومدم بیرون از تاپیکش

میشه واسه باز شدن بخت خواهرم و همه ی جوونا یه صلوات بفرستین😘                                                   هرکی تو امضاش گفته صلوات بفرستین واسش صلوات می فرستم فقط اعلام نمی کنم
منم بجز کسایی ک خودشون لینگ میزارن میگن لطفا گزارش بزنید و فقط پارسال واسه یه مرد بی ادب گزارش زدم و ...

تو چقدر مهربونی 

واسه بچه دار شدن دختر داییت 10 تا صلوات فرستادم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو چقدر مهربونی  واسه بچه دار شدن دختر داییت 10 تا صلوات فرستادم

فدات🌹انشالله به حاجت دلت برسی قشنگم🌸💜

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2731
خلاصشو میگم ک اینجام گزارش نزنن....من پنج ساله ازدواج کردم با ی خانواده فوق مذهبی خودم خیلی مذهبی نی ...

خب اونا که الگوی دین نیستن بهتره به الگوهای اصلی دین توجه کنی که سردرگمیت از بین بره مسلمانی به ریشو تسبیح نیست 

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
خلاصشو میگم ک اینجام گزارش نزنن....من پنج ساله ازدواج کردم با ی خانواده فوق مذهبی خودم خیلی مذهبی نی ...

عزیز هردینی ک داری اول حسابی راجبش تحقیق کن نگو به این چیز اعتقاد دارم ب اون ندارم اول تحقیق کن ببین خیلی چیزا اصلا صحت ندارن ومردم بین خودشون اعتقادهای عجیب زیادی به دین اسلام اضافه کردن بهترین کار تحقیق کردنه 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

اگه ب دین توجهه کنی وتحقیق کنی میفهمی ومتوجهه میشی چقدر دینه خوبی داریم ببین من تا یه ماه پیش نمیدونستم زن در مقابل کارای خونه و آشپزی وظیفه ای نداره و دین گفته برا زن خدمتکار بگیرین 

2740
اگه ب دین توجهه کنی وتحقیق کنی میفهمی ومتوجهه میشی چقدر دینه خوبی داریم ببین من تا یه ماه پیش نمیدون ...

بخدا کاری کردن دارم کافر میشم.......الان برادرشوهرم زنو ب عنوان نیاز جنسی میبینه من حامله بودم دنبال صیغه واسه همسرم بود😐 و خیلی چیزای دیگه ک هرکی جای من تا الان دیوونه شده بود

از آدما قدیس نسازیم . این ک ی نفر دین و مسلکش چی هست معنای بی اشتباه بودنش نیست. این ک خانواده مد نظر شما فلان اعتقادات رو دارن اما گاهی کارهای خلاف انتظار انجام میدن دلیل بر بد بودن مذهب و دین داری نیست

هر چی میدادن درخفا و ب دور از خود نمایی میدادن اصلا حتی ب طرفی ک کمک میکردن نمیگفتن ما کی هستیم و پنهانی و شبانه دم در میذاشتن عزیرم تا فرد محتاج وفقیر احساس خاری وذلت نکنه

2706